insta

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Aleja Niepodległości 739A, Sopot 81-838
Nr konta: Bank Millennium S.A. 45 1160 2202 0000 0000 3356 6650
NIP: 585-13-55-295
Tel. sekretariat (058) 550-14-76, fax (058) 551-37–49,
mail: ssa.sekretariat@gfo.pl

zespół zarządzający:
Paweł Andrzejczuk - dyrektor zarządzający SSA, andrzejczuk.pawel@gfo.pl
Anna Pawłowska - dyrektor SASP, pawlowska.anna@gfo.pl
Dorota Kuzebska - z-ca dyrektora SASP, kuzebska.dorota@gfo.pl

nauczyciele:
adresy mailowe [kliknij tutaj]

sekretariat:
Anna Lipigórska - sekretarka, lipigorska.anna@gfo.pl
Anna Chrostowska - asystentka dyrektora zarządzającego, chrostowska.anna@gfo.pl

księgowość:
Magdalena Lica -główna księgowa  lica.magdalena@gfo.pl
Agnieszka Pabin - specjalista ds. kadr i rozliczeń pabin.agnieszka@gfo.pl

administrator dziennika elektronicznego 'LIBRUS':
Piotr Woldrich -  woldrich.piotr@gfo.pl

inspektor ochrony danych:
Jarosław Bartkowiak - jbartkowiak@pharos.pl

 

 

 

contentmap_plugin