Serdecznie zapraszamy na drugi etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Uczniów Gimnazjum i Szkół Podstawowych Rejonu II. 
Konkurs odbędzie się 24.01 o godz. 14:00  w siedzibie Sopockiego Autonomicznego Liceum w Sopocie w budynku 
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, ul.Polna 16-20.  https://goo.gl/maps/4VAoLsyckiq
Bardzo prosimy o przybycie do godz. 13:30.
Uczniowie powinni posiadać aktualną legitymację szkolną lub dowód osobisty.
 
 
 
WYNIKI ETAPU SZKOLNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO - 
dla szkół podstawowych:

lp

Nazwisko

Imię

Nazwa i adres szkoły

1

Banacka

Julia

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

2

Ciecierska

Aniela Marta

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

3

Daraż

Amadeusz

Amerykańska Szkoła Podstawowa w Gdyni

4

Derenda

Jan

Amerykańska Szkoła Podstawowa w Gdyni

5

Dettlaff

Stanisław Antoni

Katolicka Szkoła Podstawowa, ul. tetmajera 65, 81-421 Gdynia

6

Drążkiewicz

Igor

Szkoła Podstawowa nr 39

7

Dzierżanowska

Nadia Małgorzata

Szkoła Podstawowa 18 im. Kornela Makuszyńska, ul. Krasickiego 28,81-387

8

Figura-Schoenhals

Kaszmir

Amerykańska Szkoła Podstawowa w Gdyni

9

Filipowicz

Aleksandra

Gdyńska Szkoła Społeczna Ul Kapitańska 37, 81-249 Gdynia

10

Gröning

Bruno

Sopocka Akademia Tenisowa, ul. 3 Maja 73, 81-850 Sopot

11

Gröning

Oskar

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

12

Hintz

Julia

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

13

Kaliszczak

Jan

Amerykańska Szkoła Podstawowa w Gdyni

14

Kalwasińska

Kalina

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

15

Kamińska

Wiktoria

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

16

Karwowska

Magdalena

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

17

Kempa

Maksymilian Andrzej

Szkoła Podstawowa 18 im. Kornela Makuszyńska, ul. Krasickiego 28,81-385

18

Kisielewski

Tomasz

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

19

Klajda

Aleksandra

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Władysława IV 54, 81-384 Gdynia

20

Kołodziejska

Aleksandra Nadia

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła, Plac sw. Andrzeja 2, 81-168 gdynia

21

Korniluk Felskowski

Emil

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

22

Kowalik

Julia

Szkoła Podstawowa z OddziałamiSportpwymi nr 7 w Sopocie, ul. Haffnera 55, 81-715

23

Kozdroń

Mateusz

Amerykańska Szkoła Podstawowa w Gdyni

24

Kozikowska

Martyna

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

25

Kręcicki

Tabiasz

Amerykańska Szkoła Podstawowa w Gdyni

26

Kuberka

Wojciech

Szkoła Podstawowa 18 im. Kornela Makuszyńska, ul. Krasickiego 28,81-389

27

Kuc

Kamil

Amerykańska Szkoła Podstawowa w Gdyni

28

Lange

Victoria Elisa

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Obrońców Helu, ul. Orłowska 27/33, 81-522

29

Lewandowska

Monika

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Władysława IV 54, 81-384 Gdynia

30

Manthey

Mateusz Mikołaj

Szkoła Podstawowa 51, ul. Słowackiego 53, 81-392 Gdynia

31

Myślicki

Andrzej Tomasz

Katolicka Szkoła Podstawowa, ul. tetmajera 65, 81-421 Gdynia

32

Naczke

Antoni Franciszek

Zespół Szkół Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Gdyni

33

Ośka

Maja

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

34

Panek

Zofia

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

35

Popiolek

Wiktoria

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

36

Romaszkiewicz

Wiktoria

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Władysława IV 54, 81-384 Gdynia

37

Sadowska

Antonina

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

38

Siewert

Barbara Magdalena

Szkoła Podstawowa 18 im. Kornela Makuszyńska, ul. Krasickiego 28,81-388

39

Skraburski

Marat

Szkoła Podstawowa nr 39

40

Szczekocka

Maria

Szkoła Podstawowa nr 26, ul Wolności 25, Tatrzańska 40, 81-313 Gdynia

41

Tybusz

Lili

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 w Sopocie, ul. Haffnera 55, 81-715

42

Wojciechowska

Maja

Szkoła Podstawowa 18 im. Kornela Makuszyńska, ul. Krasickiego 28,81-386

 

WYNIKI ETAPU SZKOLNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO -  dla gimnazjum:

lp

Nazwisko

Imię

Nazwa i adres szkoły

1 Baraniak Barbara Gimnazjum nr 24, ul. Legionów 27, Gdynia

2

Berliński

Robert Edward

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Chwaszczyński 26, 81-571 Gdynia

3

Chmielińska

Alicja Marta

Zespół Szkół Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Gdyni

4

Dziewiatowski

Jędrzej Robert

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Chwaszczyński 26, 81-571 Gdynia

5

Dzięgiel

Maciej Ryszard

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła, Plac sw. Andrzeja 2, 81-168 gdynia

6

Góralczyk

Weronika Maria

Zespół Szkół Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Gdyni

7

Kaliszewski

Jan Adam

Gimnazjum nr 24, ul. Legionów 27, Gdynia

8

Kaszubowski

Mateusz

Gimnazjum nr 13, ul. Wejherowska 55, Gdynia

9

Kisielewski

Michał

Sopockie Autonomiczne Gimnazjum
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

10

Komar-Komarowski

Wiktor Konstanty

Sopockie Autonomiczne Gimnazjum
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

11

Lange

Oliwia Maria

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Obrońców Helu, ul. Orłowska 27/33, 81-522 Gdynia

12

Lesciuc

Maxim

Szlpła Podstawowa nr 43 im Kazimierza Porębskiego, ul. Porebskiego 21, 81-185 Gdynia

13

Makowska

Maria

Sopocka Akademia Tenisowa, ul. 3 Maja 73, 81-850 Sopot

14

Milancej

Konstanty Jan

Sopockie Autonomiczne Gimnazjum
Al.Niepodległości 739a
80-838 Sopot

15

Monkiewicz

Emilia Maria

Gimnazjum nr 24, ul. Legionów 27, Gdynia

16

Mordaka

Remigiusz

Zespół Szkół Ogolnokształcacych nr 7, Gimnazjum 28, 81-109 Gdynia, ul.

17

Okoński

Maciej

XVII LO Gdynia

18

Piątek

Katarzyna

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Chwaszczyński 26, 81-571 Gdynia

19

Rowińska

Maja

XVII LO Gdynia

20

Rutkowska

Alicja Joanna

Gimnazjum nr 24, ul. Legionów 27, Gdynia

21

Schwarz

Helena

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 w Sopocie, ul. Haffnera 55, 81-715

22

Sordyl

Jakub Hubert

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła, Plac sw. Andrzeja 2, 81-168 gdynia

23

Stark

Martyna

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła, Plac sw. Andrzeja 2, 81-168 gdynia

24

Szczekocka

Zofia

Gimnazjum nr 24, ul. Legionów 27, Gdynia

25

Wieczorek

Kamil

Gimnazjum nr 13, ul. Wejherowska 55, Gdynia

26

Wochowska

Aleksandra

Zespół Szkół Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Gdyni

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na drugi etap rejonowy do Sopotu.