insta
Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego:
 

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Nazwa szkoły

1

Badura Agata

Szkoła Podstawowa Nr 31 im Synów Pułku w Gdyni

2

Banacka Julia

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

3

Ceglarek Maria

Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego w Gdyni

4

Dahmke Leila Sofie

Szkoła Podstawowa nr 40 im. kpt. ż.w.K.O. Borchardta w Gdyni

5

Domagała Oliwia

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 w Gdyni

6

Harciarek Helena

Amerykańska Szkoła Podstawowa z Wykładowym J. Angielskim w Gdyni

7

Karwik Hanna

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

8

Koziestańska Maja Aleksandra

Prywatna Szkoła Podstawowa LIBER w Gdyni

9

Kulik Laura

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

10

Monkiewicz Natalia

Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego w Gdyni

11

Obarowska Anna

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

12

Pardyak Kalina Idalia

Prywatna Szkoła Podstawowa LIBER w Gdyni

13

Popiołek Iga

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

14

Poszewiecka Małgorzata

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

15

Ptach Adela Sylwia

Amerykańska Szkoła Podstawowa z Wykładowym J. Angielskim w Gdyni

16

Russjan Nadia

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 w Gdyni

17

Sadowska Maja

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

18

Sokołowska Ewa

Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Leonida Teligi w Gdyni

19

Stachowiak Mikołaj Maciej

Amerykańska Szkoła Podstawowa z Wykładowym J. Angielskim w Gdyni

20

Strzyżyński Igor

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

21

Szenrok Helena

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 7 w Sopocie

22

Taczkowski Jan

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

23

Witt Jagoda

Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego w Gdyni

24

Wojciechowska Michalina

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

25

Wolska Milena

Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa

26

Zawacki Louisa

Amerykańska Szkoła Podstawowa z Wykładowym J. Angielskim w Gdyni

27

Żurawski Kamil Tomasz

Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Leonida Teligi w Gdyni

 
 
  
 
Gratulujemy!
Etap rejonowy odbędzie się 15.12.2021 o godz. 14.00 w siedzibie Sopockiego Autonomicznego Liceum w budynku SWPS w Sopocie przy ulicy Polnej 16/20. Bardzo prosimy o przybycie na konkurs tego dnia najpóźniej do godz. 13.30. 
 
 
Przewodnicząca etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
Lucyna Dorawa-Biłanicz
(02.11.2021)