insta

Kostka Rubika

Kostka Rubika to królowa łamigłówek logicznych. Symbol geometrii i geniusz wrócił w nowym sportowym i artystycznym wydaniu. Kostka Rubika wraz z dziesiątkami innych łamigłówek tworzy barwny świat "Speedcubingu". Podczas zajęć dzieci poznają tajniki rozwiązywania legendarnej kostki, a następnie pokonują coraz trudniejsze łamigłówki, często wprawiając w zdumienie swoje otoczenie. Za pokonywanie kolejnych poziomów trudności dzieci otrzymują eleganckie ordery, a zdobytą wiedzę przekładają na sport (turnieje układania) i sztukę (mozaiki z kostek Rubika). Rozwiązywania łąmigłówek stymuluje i rozwija pamięć, poprawia wyobraźnie, ale przede wszystkim gwarantuje dobrą kreatywną zabawę! Zajęcia prowadzi Mistrz Polski w ukłądaniu Kostki Rubika oraz zwycięzca programu "The Brain Genialny Umysł" - Adam Polkowski. Zajęcia przeznaczone sa dla dzieci od 7 roku życia.


Adam Polkowski

The Brain Adam Polkowski  baner główny

Legoedukacja

Legoedukacja to nauka poprzez zabawę. Najmłodsi odkrywcy poznają otaczający nas świat; od prehistorycznych gadów po loty w kosmos, zbudują średniowieczny zamek oraz niesamowite pojazdy przyszłości. A wszystko to za pomocą ulubionych klocków Lego.

Legoedukacja to zajęcia podczas których uczniowie rozwijają wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętność współpracy. 
 
Marcin Bucholc
 
legoedukacja1w  legoedukacja2w

Meister in Deutsch

Zajęcia przygotowujące do konkursów z języka niemieckiego, które odbywają się w ciągu roku szkolnego. Poszerzamy horyzonty w zakresie gramatycznym i leksykalnym, a testy konkursowe nie są już tak trudnym wyzwaniem. Wszystko odbywa się w świetnej atmosferze:)

Lucyna Dorawa-Biłanicz

Zajęcia kulinarne

Podczas zajęć odmierzamy, wsypujemy, mieszamy... aby móc upiec lub ugotować małe co nieco. W sumie wypełniamy szkolne korytarze zapachami.
 
Aneta Pędraszewska
 
 
Zajęcia muzyczne „Wesołe nutki”
 
Wesołe nutki to spotkania z muzyką przeznaczone dla uczniów najmłodszych. Uczniowie i uczennice będą miały okazję do poznawania nowych piosenek oraz do treningu zdolności wokalnych.
 
Dorota Siemiątkowska-Michalska
 
Zajęcia muzyczne „Orkiestrum”
 
Orkiestrum zaprasza do gry zespołowej! Jest dyrygent, który potrzebuje muzykantów, by stworzyć dzieło niepowtarzalne!
Gramy tu na instrumentach perkusyjnych. Najciekawszym z nich i jednocześnie ulubionym wszystkich dzieci są dzwonki chromatyczne.
 
Dorota Siemiątkowska-Michalska
 
Odyseja Umysłu
 
Zajęcia rozwijające kreatywność, umiejętność współpracy w zespole, realizacji projektu, wspierające rozwój umiejętności aktorskich, zdolności technicznych, innowacyjności. Zajęcia mają nie tylko rozwijać umiejętności i zdolności uczniów, ale też przygotować ich do udziału w konkursie międzynarodowym.
W zajęciach będą uczestniczyć uczniowie, którzy przejdą etap kwalifikacji. Grupy konkursowe składają się z 7 uczniów.
 
Lucyna Dorawa-Biłanicz
 
Theater.de
 
Kółko teatralne THEATER.DE jest otwarte dla dzieci, które pragną uaktywnić drzemiące w nich talenty sceniczne.  Przez zabawę uczymy się nie tylko  języka niemieckiego, ale także rozbudzamy rozwój wyobraźni i umiejętność improwizacji. Zajęcia teatralne w sposób twórczy uczą pracy zespołowej i integrującej.
 
Lucyna Dorawa-Biłanicz
 
Kodowanie z OzoBotami
 
Ozobot to mały, ale bardzo inteligentny robot do nauki programowania, który zabiera dzieci w niesamowitą przygodę rysowania, rozwiązywania problemów i pracy grupowej. Za pomocą kolorowych kodów (na kartce papieru lub tablecie) dzieci bawiąc się programują zadania, które wykonuje robot. Zapraszam na zajęcia, które w formie zabawy w przyjazny sposób wprowadzają dzieci w świat programowania.
 
Anna Pławczyk
 
Rolki
 
Zajęcia na rolkach mają wiele wspólnego z jazdą na łyżwach, na nartach. Bardzo dobrze rozwijają równowagę. Jest to sport całego życia. Na rolkach można jeździć przez wiele lat, ponieważ nie obciążamy mocno naszych stawów. Zachęcam do nauki. 
 
Instruktor sportów wrotkarskich - Tomasz Kseniak
 
Bądź fit
Na zajęcia zapraszamy
Tu się zawsze poruszamy 
Przy muzyce poćwiczymy 
Nowy układ zatańczymy!
 
Agnieszka Kleban