ZAJĘCIA DODATKOWE W KLASACH IV - VIII W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

PONIEDZIAŁEK

GODZINA

NAZWA KOŁA

KLASA

PROWADZĄCY

SALA

13:50 - 14:35

Koło mitologiczne

VC

Ewa Pasznik

22                     

13:50 - 14:35 Klub kodowania IV Anna Pławczyk 14

14.40 - 16.10

SKS

IV-VII

Michał Wach

duża sala

14:45 - 15:30

Odyseja Umysłu

V

Lucyna Biłanicz

28

14:45 - 15:30

Koło mitologiczne

IV-VI

Ewa Pasznik

22

14:45 - 15:30

Odyseja Umysłu

VI

Karolina Fornalewicz

21

14.45-15.30

Pracownia matematyczna

VIII

Alicja Masztak

28

14.45 - 16.20 Koło matematyczne VII-VIII Piotr Gumienny 34

15:30 - 16:15

Odyseja Umysłu

VII

Karolina Fornalewicz

21

WTOREK

GODZINA

NAZWA KOŁA

KLASA

PROWADZĄCY

SALA

13:50 - 14:35

Odyseja Umysłu

V

Karolina Fornalewicz

22

13.50 - 14.35

Bądź fit

IV - V

Agnieszka Kleban

mała sala gimnastyczna

14:45 - 15:30

Koło przyrodnicze 4-6

IV-VI

Karolina Fornalewicz

21

14.45 - 15.30

Odyseja Umysłu

VI

Lucyna Dorawa

28

14:45 - 15:30

Przyroda okiem matematyka

IV

Elżbieta Żołnieruk

16

14:45 - 15:30 Robotyka IV Piotr Woldrich 31

14:45 - 16:10

Koło plastyczne

IV - VI

Aleksandra Butowska

17

14.45 - 16.15

Baking Club

VI

Jarosława Szmarowska

18

15:35 - 16:20 Koło sieciowo/hakerskie VII Piotr Woldrich 31

ŚRODA

GODZINA

NAZWA KOŁA

KLASA

PROWADZĄCY

SALA

14:45 -15:30

Koło biologiczne 7-8

VII-VIII

Karolina Fornalewicz

21

14.45 - 15.30

Język hiszpański

V

Aleksandra Broda

33

14.45 - 15.30

Theater.de

V- VI

Lucyna Dorawa

28

14.45 - 15.30

Koło teatralno-recytatorskie

V - VII

Marcin Lewiński

22

14.45 - 16.20
Koło matematyczne VII-VIII Piotr Gumienny 34

15:30 - 16:15

Odyseja Umysłu

IV/VII

Karolina Fornalewicz

21

15:30 - 17:00

Rolki

IV - VI

Tomasz Kseniak

duża sala

CZWARTEK

GODZINA

NAZWA KOŁA

KLASA

PROWADZĄCY

SALA

14.40 - 16.10

Piłka nożna

IV-VII

Michał Wach

boisko

14.45 - 15.30

Pracownia matematyczna

VIII

Elżbieta Bruska

35

14.45 - 15.30

Koło literackie (Klub Andersena)

V-VI

Ewa Pasznik

22

14.45 - 15.30

Klub kodowania

V

Anna Pławczyk

14

14:45 - 15:30

Legoedukacja

IV

Marcin Bucholz

5

14.45-15.30

Matematyka konkursowa

V-VI

Alicja Masztak

28

14.45 - 16.20 Koło matematyczne VII-VIII Piotr Gumienny 34

15.35 - 16.20

Kostka Rubika

IV - VI

Adam Polkowski

16

15:40 - 16:25

Legoedukacja

IV

Marcin Bucholz

5

16.20 - 17.20

Kostka Rubika

gr. zaawansowana

16

PIĄTEK

GODZINA

NAZWA KOŁA

KLASA

PROWADZĄCY

SALA

  7.15 - 8.00

Koło konkursowe

VII,VIII i IIIG

Lucyna Dorawa-Biłanicz

32

15.00 - 15.45

J. hiszpański

VI - VII

Aleksandra Broda

33