insta

 

Rodzaj zajęć

Godzina

Nauczyciel prowadzący

Sala 

Klasa

PONIEDZIAŁEK

Przygotowanie do egzaminu kuratoryjnego
z języka polskiego
 7:15  - 7:55 Katarzyna Bębenek 34  7 - 8 
Koło mitologiczne 14:45  - 15:30 Ewa Pasznik 32 4 - 6 
Przygotowanie do egzaminu kuratoryjnego
z języka angielskiego
15:35  - 16:20 Jarosława Szmarowska 14
7 - 8 
Język niemiecki rozszerzony 15:40  - 16:25 Lucyna Dorawa-Biłanicz
22  4 - 8 

WTOREK

Przygotowanie do egzaminu kuratoryjnego
z chemii
 7:15  - 7:55 Ewa Przychodzeń 38  7 - 8  

Przygotowanie do egzaminu kuratoryjnego
z matematyki

 14:45 - 16:20 Piotr Gumienny 21  7 - 8 
Koło mitologiczne  14:45 - 15:30 Ewa Pasznik 32 4 - 6 

Grupa pościgowa
z języka niemieckiego dla nowoprzyjętych uczniów z klas IV-VI czyli j
ęzyk niemiecki od podstaw

 15:40 - 16:25 Taida Szczepańska - Podumis
22  4 - 8 

ŚRODA

Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego
7:15  - 7:55 Marcin Lewiński 38 4 - 8

Przygotowanie do egzaminu kuratoryjnego
z historii

7:15  - 7:55 Ewa Pasznik  32 7 - 8
Koło piłkarskie 14:45- 16:20 Michał Wach Boisko/Duża sala gimnastyczna 4 - 6
Koło geograficzne i przygotowanie do konkursu kuratoryjnego 15:00 - 16:35 Piotr Stefański 37  5 - 8
Rysunek studyjny  15:35 - 16:20  Aleksandra Butowska 28 4 - 8
Przygotowanie do egzaminu kuratoryjnego
z biologii
15:40 - 16:20 Monika Blank 38
7 - 8
Rolki 16:25- 17:10 Tomasz Kseniak

Duża sala gimnastyczna

4 - 6

CZWARTEK

Programowanie
z Centrum Mistrzostwa Informatycznego
14:45 - 15:30 Anna Pławczyk 31 4 - 6
Szachy 14:45 - 15:30 Mirosław Makaruk 17 4 - 8
Kostka Rubika 15:30 - 16:30 Adam Polkowski / RubiArt 22 Grupa początkująca i trochę zaawansowana:)
Kostka Rubika 16:30 - 17:30 Adam Polkowski / RubiArt 22 Grupa najlepszych klubowiczów czyli bardzo zaawansowana:)
Odyseja Umysłu 15:40 - 16:25
(do końca października)
15.40-17.00
(od listopada)
Lucyna Dorawa - Biłanicz
Taida Szczepańska - Podumis
11 4 - 5

 

PIĄTEK

 

Koło języka niemieckiego "Meister in Deutsch" przygotowujące do konkursów 7:15  - 7:55 Lucyna Dorawa - Biłanicz 32  6 - 8
Odyseja Umysłu 13:50 - 14:35 Lucyna Dorawa - Biłanicz
Taida Szczepańska - Podumis
11 4 - 5
Muzyczny Klub Dyskusyjny 14:45 - 15:30 Dorota Siemiątkowska - Michalska  28 4 - 7

Przygotowanie do egzaminu kuratoryjnego
z fizyki

15:30 - 16:20 Ewelina Łęgowska 38 7 - 8