ZAJĘCIA DODATKOWE W KLASACH 0-III W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

PONIEDZIAŁEK

GODZINA

NAZWA KOŁA

KLASA

PROWADZĄCY

SALA

13:50 - 14:35

Gimnastyka korekcyjna 

0

Tomasz Kseniak

mała sala gimnastyczna           

13:50 - 14:35 Gimnastyka korekcyjna  I, II, III Tomasz Kseniak mała sala gimnastyczna

Zajęcia zawieszone

Craft with me - koło języka angielskiego

III

Danuta Dąbrowska

Zajęcia zawieszone

14:45 - 15:30

Ready, steady, go - koło języka angielskiego

IIa, IIb

Hanna Dobke

5

WTOREK

GODZINA

NAZWA KOŁA

KLASA

PROWADZĄCY

SALA

13:50 - 15:20

Zajęcia kulinarne

0, Ia, Ib Agnieszka Murglin 3

13:50 - 14:35

Piłka nożna

IIa, IIb Michał Wach boisko

14:45 - 15:30

Theater.de-Junior

IIa, IIb, III Lucyna Dorawa-Biłanicz 28

15:30 - 17:00

Zajęcia kulinarne

IIa, IIb, III Agnieszka Murglin

3

ŚRODA

GODZINA

NAZWA KOŁA

KLASA

PROWADZĄCY

SALA

Zajęcia zawieszone

Karate 

I grupa

Akademia Karate Tradycyjnego w Sopocie

Zajęcia zawieszone

13:50 - 14:35

Klub małego przyrodnika

0

Katarzyna Konoplańska

18

14:45 - 15:30

Rolki

I, II 

Tomasz Kseniak

duża sala gimnastyczna

14:45 - 15:30

Legoedukacja

III

Marcin Bucholc

5

Zajęcia zawieszone Karate II grupa Akademia Karate Tradycyjnego w Sopocie Zajęcia zawieszone

14:45 - 16:10

Koło plastyczne

I, II

Aleksandra Butowska

17

15:30 - 17:00 Rolki III Tomasz Kseniak duża sala gimnastyczna
15:40 - 16:25 Legoedukacja II Marcin Bucholc 5
Zajęcia zawieszone Karate III grupa Akademia Karate Tradycyjnego w Sopocie Zajęcia zawieszone

CZWARTEK

GODZINA

NAZWA KOŁA

KLASA

PROWADZĄCY

SALA

13:50 - 14:35

Design - sztuka, architektura, malarstwo

0

Anna Knieć

4

14:45 - 15:30

Kostka Rubika 

IIa, IIb, III Polkowski Adam

17

14:45 - 15:30

Zajęcia muzyczno - ruchowe

0, Ia Dominika Domańska

3

14:45 - 15:30

Legoedukacja

Ib Marcin Bucholc

5

15:40 - 16:25

Legoedukacja

Ia Marcin Bucholc

5

15:40 - 16:25 Zajęcia muzyczno-ruchowe Ib, II, III Dominika Domańska 3

PIĄTEK

GODZINA

NAZWA KOŁA

KLASA

PROWADZĄCY

SALA

 13:50 - 14:35

Piłka nożna 0, I Michał Wach

boisko szkolne

 13:50 - 14:35

Gry i zabawy sportowe  III Mirosław Makaruk

duża sala gimnastyczna

 14:45 - 15:30 Zabawy z językiem niemieckim Ia, Ib Aldona Ciecholewska mała sala gimnastyczna
 14:45 - 15:30 Kodowanie na dywanie IIa, IIb Anna Pławczyk 14
 14:45 - 15:30 Koło plastyczne 0 Aleksandra Butowska 17
 15:40 - 16:25 Koło plastyczne Ia, III Aleksandra Butowska 17
 15:40 - 16:25 Zabawy z językiem niemieckim IIa, IIb Aldona Ciecholewska mała sala gimnastyczna