KOŁA ZAINTERESOWAŃ W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Informujemy, że trzecim tygodniu września będą się odbywały zapisy na zajęcia pozalekcyjne tzw. koła zainteresowań. Prosimy rodziców uczniów z klas 1-3 o zapisywanie swoich dzieci u opiekunów świetlicy.

Dzieci z klas 4 - 7 zapisują się bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego dane koło.

                          

 

                                            Zajęcia dodatkowe w klasach 0 - III

 

PONIEDZIAŁEK

GODZINA

NAZWA KOŁA

KLASY

PROWADZĄCY

nr sali

12:45 - 13:30

Zabawy matematyczne

0

K.Konoplańska

4

13:40 - 14:25 Muzykalni 0-I A. Tomiszczak 4

13:40 - 14:25

Piłka nożna

0-II

M. Wach

Boisko/ sala gimnastyczna

14:30 - 16:15

Piłka nożna

III

M. Wach

Boisko

14:25 - 15:10

Gimnastyka korekcyjna

0-III

T.Kseniak

Sala gimnastyczna/

17

14:30 - 15:25

Zajęcia plastyczne

z językiem angielskim

0-I

Z.Konieczna

2

15:30 - 16:30

Zajęcia plastyczne

z językiem angielskim

0-I Z.Konieczna 2

WTOREK

12:45 - 13:30

Wesołe szlaczki

0

K.Konoplańska

4

13:40 - 14:25

Gry logiczne

II

B.Boszko

27

14:35-15:20

Świetlica iPadowa

Ia, II

A.Pławczyk

1

14:35-15:20 Zabawy z językiem angielskim
III D. Dąbrowska 3

14:35-15:20

Chór 0-III M. Dudkiewicz 12

14:35-15:20

Zajęcia plastyczne

z językiem angielskim

Ia-II

Z.Konieczna 2

15:30-16:15

Zajęcia plastyczne

z językiem angielskim

Ia-II

Z.Konieczna

2

15:30-16:15

Zabawy z językiem polskim

III

S.Chruścik

 

5

15:30-16:15

Science

III

B.Pazderska

38

ŚRODA

13:40 - 14:25 Rolki III T.Kseniak Sala gimnastyczna duża

14:35 - 15:20

Zabawy z językiem niemieckim

III

A. Ciecholewska

Sala gimnastyczna mała

14:35 - 15:20

Rolki

I

T.Kseniak

Sala gimnastyczna duża

15:20 - 16:05

Rolki

II

T.Kseniak

Sala gimnastyczna duża

16:05- 16:50

Rolki

III-VII

T.Kseniak

Sala gimnastyczna duża

CZWARTEK

13:40 - 14:25

Muzykalni

0-I

A.Tomiszczak

16

13:40 - 14:25

Piłka nożna

0-I

M.Wach

Sala gimnastyczna duża

13:40 - 14:25

Gimnastyka korekcyjna

0-III

T.Kseniak

Sala gimnastyczna/

17

13:40 – 15:20

Zajęcia uzupełniające

I-III

B.Boszko

2

14:35 - 15:20

Zajęcia kulinarne

0-III

A.Maciejuk

1

14:35 - 15:35

Zabawy z kostką Rubika (grupy 1,2)

III

Trenerzy

13, 17

15:40 - 16:40 Zabawy z kostką Rubika (grupy 1,2) III Trenerzy 13, 17

PIĄTEK

12:45 - 13:30

Twórcza zabawa

0

K.Konoplańska

4

13:30 – 14:25

Świetlica iPadowa

III

A. Tomiszczak

5

13:30 – 14:25

Zajęcia plastyczne

z językiem angielskim

III

Z.Konieczna 13
14:30 – 15:30

Zajęcia plastyczne

z językiem angielskim

II-III Z.Konieczna 13
14:30 – 15:30

Świetlica iPadowa

0, Ib

S.Chruścik

4

15:30-16:15

Zabawy z językiem niemieckim

I-II

A.Ciecholewska

Sala gimnastyczna


 

                       Zajęcia dodatkowe w klasach IV - VII


PONIEDZIAŁEK

GODZINA

NAZWA KOŁA

KLASA

PROWADZĄCY

SALA

14:35 - 15:20

Matematyka konkursowa

IV-V

A.Masztak

22

14:35 - 15:20

Zajęcia artystyczne Decupage

IV- VI

M.Zdrojewska

27

14:35 – 16:15

Piłka nożna

IV-VI

M.Wach

Boisko szkolne

14:35 - 15:20

Theater

IV-VI

L.Dorawa-Biłanicz

28

14:35 - 15:20 Koło literackie VI E. Pasznik 21

15:30 - 16:15

Odyseja Umysłu

V

K.Fornalewicz

21

15:30 - 16:15

Nauka programowania

VI-VII

B.Pazderska

31

WTOREK

7:15 - 8:00 Fizyka konkursowa VII B. Pazderska 38

14:35-15:20

Espanol – język hiszpański

V-VI

M.Rojewska

22

14:35-15:20

Koło mitologiczne

IV-V

E.Pasznik

17

14:35-15:20

Odyseja Umysłu

IV

K. Wysocka-Pianowska

28

14:35-15:20 Odyseja Umysłu VI L.Dorawa-Biłanicz 21

15:30–16:15

Odyseja Umysłu

VI

K.Fornalewicz

21

15:30–16:15 Espanol – język hiszpański VII M.Rojewska 28

15:30-16:15

Fakultety wf

VII

A.Kleban, M.Wach

Sale gimnastyczne/boisko

ŚRODA

14:35 - 15:20

Szachy

IV-VI

A.Mrozińska

17

14:35 - 15:20 Matematyka konkursowa (co 2 tydzień) IV - V
A. Masztak

 

 22

14:35 – 15:20

Espanol – język hiszpański

V-VI

M.Rojewska

28

15:30-16:15 Koło biologiczne VII H. Ćwikałowska - Grudzińska

 35

16:05-16:50

Rolki

IV-VII

T.Kseniak

Sala gimnastyczna duża

CZWARTEK

13:40 - 14:25

Bądź fit!

IV-VI

A.Kleban

Mała sala gimnastyczna

13:40 - 14:25 Matematyka konkursowa
VI A. Masztak 28
13:40 - 15:10 Laboratorium przyrodnicze

kl.IVa - IX,X
kl.IVb-XI,XII
kl. IVc - I, II
kl.VIa - III,IV
kl.VIb - V,VI

K. Fornalewicz

 

 

21

14:35 – 15:20 Odyseja Umysłu V L.Dorawa-Biłanicz 28
14:45 - 15:30 English High - Flyrs. Koło języka angielskiego IV - VI J. Szmarowska

 

14

14:35 – 15:35

Zabawy z kostką Rubika

IV

Trenerzy

13, 17

15:40-16:40

Zabawy z kostką Rubika

IV

Trenerzy

13, 17

15:30-16:15

Koło literackie

V-VI

E.Pasznik

22

15:30 – 16:15

Odyseja Umysłu

VII

K.Fornalewicz

21

15:30 – 16:15

Roboty

IV-V

P.Woldrich

28

PIĄTEK

7:10 - 7:55 Chemia o poranku VII E. Przychodzeń 38

13:40 - 14:25

Klub kodowania

IV

A.Pławczyk

14

13:40 - 14:25

Espanol – język hiszpański

IV

M.Rojewska

17

14:35 – 15:20

Espanol – język hiszpański

IV

M.Rojewska

17

14:35 – 15:20 Chór IV - VII M. Dudkiewicz 21

15:30-16:15

Odyseja Umysłu

VII

L.Dorawa-Biłanicz

21

17:30 - 18:30 Matmaniacy
VII K. Wolnik
 37

SOBOTA

1 raz /miesiąc

Koło Brydżowe

VII

P.Gumienny

1 raz /miesiąc

Wycieczki tematyczne

VII

E.Przychodzeń, P.Zalewski

Cykliczne wg ustalonego harmonogramu

Spotkanie z Melpomeną Wyjścia teatralne

VII

J.Gadomska