insta

 

Nazwisko i imię

Stanowisko

Adres mailowy

Andrzejczuk Paweł

Dyrektor zarządzający SSA

andrzejczuk.pawel@gfo.pl

Pawłowska Anna

Dyrektor SASP

pawlowska.anna@gfo.pl

Kuzebska Dorota

Z-ca dyrektora SASP

kuzebska.dorota@gfo.pl

 

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

Adres mailowy

Bębenek Katarzyna

Język polski, opiekun klasy 7a

bebenek.katarzyna@gfo.pl

Blank Monika Biologia, przyroda, język angielski, opiekun klasy 4a blank.monika@gfo.pl

Boszko Barbara

Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 1a

boszko.barbara@gfo.pl

Butowska Aleksandra

Plastyka, technika

butowska.aleksandra@gfo.pl

Ciecholewska Aldona

Edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki, opiekun klasy 3b

ciecholewska.aldona@gfo.pl

Dorawa – Biłanicz Lucyna

Język niemiecki, opiekun klasy 6

bilanicz.lucyna@gfo.pl

Durka Adrianna Matematyka durka.adrianna@gfo.pl
Gaińska Danuta Świetlica gainska.danuta@gfo.pl

Gumienny Piotr

Matematyka

gumienny.piotr@gfo.pl

Hinc Ewa

Religia

hinc.ewa@gfo.pl

Konoplańska Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 0

konoplanska.katarzyna@gfo.pl

Korbut Ludmiła Świetlica klas 2a, 2b korbut.ludmila@gfo.pl
Kotarski Sławomir WOS kotarski.slawomir@gfo.pl

Krzemińska-Lewandowska Ewa

Język angielski, opiekun klasy 8c

krzeminska.ewa@gfo.pl

Kseniak Tomasz

Wychowanie fizyczne

kseniak.tomasz@gfo.pl

Kuzebska Dorota

Geografia klasy 5 i 6

kuzebska.dorota@gfo.pl

Latoch Agnieszka

Język niemiecki

latoch.agnieszka@gfo.pl

Lewiński Marcin

Język polski, opiekun klasy 4b

lewinski.marcin@gfo.pl

Łęgowska Ewelina Fizyka legowska.ewelina@gfo.pl

Makaruk Mirosław

Wychowanie fizyczne, szachy

makaruk.miroslaw@gfo.pl

Masztak Alicja

Matematyka, opiekun klasy 

masztak.alicja@gfo.pl

Mendryk Karolina

Język angielski

mendryk.karolina@gfo.pl

Najdrowska Jowita Religia najdrowska.jowita@gfo.pl
Niesiołowska Wioleta Goegrafia niesiolowska.wioleta@gfo.pl
Olkiewicz Aneta Świetlica
olkiewicz.aneta@gfo.pl

Pasznik Ewa

Historia, opiekun klasy 5a

pasznik.ewa@gfo.pl

Pędraszewska Aneta Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 3a pedraszewska.aneta@gfo.pl

Pławczyk Anna

Informatyka, opiekun klasy 8b

plawczyk.anna@gfo.pl

Przychodzeń Ewa

Chemia

przychodzen.ewa@gfo.pl

Siemiątkowska-Michalska Dorota

Muzyka, język angielski, opiekun klasy 5b

siemiatkowska.dorota@gfo.pl

Szczepańska-Podumis Taida Język niemiecki podumis.taida@gfo.pl

Szmarowska Jarosława

Język angielski, etyka klasy 4-8, opiekun klasy 7b

szmarowska.jaroslawa@gfo.pl

Szulc Aneta (Mielcarska) Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 2a szulc.aneta@gfo.pl
Szulist Sara Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 1b (w zastępstwie za
p. Klaudię Raczkowską)
szulist.sara@gfo.pl

Świeca Aleksandra

Język angielski

swieca.aleksandra@gfo.pl

Wach Michał Wychowanie fizyczne, opiekun klasy 8a wach.michal@gfo.pl

Wilczek Magdalena

Język angielski

wilczek.magdalena@gfo.pl

Wisłocka Wiesława

Biblioteka

wislocka.wieslawa@gfo.pl

Woldrich Piotr

Informatyka

woldrich.piotr@gfo.pl

Zawadzka-Giza Jolanta  Edukacja dla bezpieczeństwa giza.jolanta@gfo.pl
Zielińska Milena  Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 2b zielinska.milena@gfo.pl