insta

 

Nazwisko i imię

Stanowisko

Adres mailowy

Andrzejczuk Paweł

Dyrektor zarządzający SSA

andrzejczuk.pawel@gfo.pl

Pawłowska Anna

Dyrektor SASP

pawlowska.anna@gfo.pl

Kuzebska Dorota

Z-ca dyrektora SASP

kuzebska.dorota@gfo.pl

 

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

Adres mailowy

Bębenek Katarzyna

Język polski, opiekun klasy 5a

bebenek.katarzyna@gfo.pl

Blank Monika Biologia, przyroda blank.monika@gfo.pl

Boszko Barbara

Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 2a

boszko.barbara@gfo.pl

Butowska Aleksandra

Plastyka, technika

butowska.aleksandra@gfo.pl

Ciecholewska Aldona

Edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki, opiekun klasy 1a

ciecholewska.aldona@gfo.pl

Dobke Hanna Język angielski dobke.hanna@gfo.pl

Dorawa – Biłanicz Lucyna

Język niemiecki, opiekun klasy 4

bilanicz.lucyna@gfo.pl

Gumienny Piotr

Matematyka

gumienny.piotr@gfo.pl

Hinc Ewa

Religia

hinc.ewa@gfo.pl

Juraszek Ewa

Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 3a

juraszek.ewa@gfo.pl

Kleban Agnieszka

Wychowanie fizyczne

kleban.agnieszka@gfo.pl

Konoplańska Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 2b

konoplanska.katarzyna@gfo.pl

Kotarski Sławomir WOS kotarski.slawomir@gfo.pl

Krzemińska-Lewandowska Ewa

Język angielski, opiekun klasy 6c

krzeminska.ewa@gfo.pl

Kseniak Tomasz

Wychowanie fizyczne

kseniak.tomasz@gfo.pl

Kuzebska Dorota

Geografia

kuzebska.dorota@gfo.pl

Latoch Agnieszka

Język niemiecki, opiekun klasy 8b

latoch.agnieszka@gfo.pl

Lewiński Marcin

Język polski, opiekun klasy 7b

lewinski.marcin@gfo.pl

Łęgowska Ewelina Fizyka legowska.ewelina@gfo.pl

Makaruk Mirosław

Wychowanie fizyczne, świetlica

makaruk.miroslaw@gfo.pl

Masztak Alicja

Matematyka, opiekun klasy 7a

masztak.alicja@gfo.pl

Mendryk Karolina

Język angielski

mendryk.karolina@gfo.pl

Mielcarska Aneta Edukacja wczesnoszkolna, opiekun zerówki mielcarska.aneta@gfo.pl
Molisz Małgorzata Geografia molisz.malgorzata@gfo.pl

Murglin Agnieszka

Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 3b

murglin.agnieszka@gfo.pl

Najdrowska Jowita

Religia

najdrowska.jowita@gfo.pl

Pasznik Ewa

Historia, opiekun klasy 8a

pasznik.ewa@gfo.pl

Pędraszewska Aneta Opiekun świetlicy pedraszewska.aneta@gfo.pl

Pławczyk Anna

Informatyka, opiekun klasy 6b

plawczyk.anna@gfo.pl

Przychodzeń Ewa

Chemia

przychodzen.ewa@gfo.pl

Siemiątkowska-Michalska Dorota

Muzyka

siemiatkowska.dorota@gfo.pl

Szczepańska-Podumis Taida Język niemiecki podumis.taida@gfo.pl
Szcześniak-Gimbut Patrycja Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 1a  gimbut.patrycja@gfo.pl

Szmarowska Jarosława

Język angielski, opiekun klasy 5b

szmarowska.jaroslawa@gfo.pl

Świeca Aleksandra

Język angielski

swieca.aleksandra@gfo.pl

Tarabuła Joanna Edukacja wczesnoszkolna, opiekun zerówki tarabula.joanna@gfo.pl

Wilczek Magdalena

Język angielski

wilczek.magdalena@gfo.pl

Wisłocka Wiesława

Biblioteka

wislocka.wieslawa@gfo.pl

Woldrich Piotr

Informatyka

woldrich.piotr@gfo.pl

Zapędowska Anna Opiekun świetlicy zapedowska.anna@gfo.pl
Zygmunt Hanna Język hiszpański zygmunt.hanna@gfo.pl