Ewa Czech
 p.o. dyrektor zarządzającej Sopockich Szkół Autonomicznych

pełnomocnik Gdańskiej Fundacji Oświatowej ds. szkół i placówek

czech.ewa@gfo.pl

Anna Pawłowska 
dyrektor Sopockiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej
pawlowska.anna@gfo.pl

Dorota Kuzebska
zastępca dyrektora Sopockiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej
kuzebska.dorota@gfo.pl

 nauczyciele

 

Nazwisko, imię Przedmiot Adres mailowy
Bębenek Katarzyna język polski w klasach VIb, VIIb bebenek.katarzyna@gfo.pl
Boszko Barbara edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy IIIb boszko.barbara@gfo.pl
Bruska Elżbieta matematyka w klasach VII bruska.elzbieta@gfo.pl
Byca Małgorzata konsultant merytoryczny do spraw dwujęzyczności byca.malgorzata@gfo.pl
Ciecholewska Aldona edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy IIIa, język niemiecki 0-IV ciecholewska.aldona@gfo.pl
Chruścik Sylwia świetlica klasy "0", Ib chruscik.sylwia@gfo.pl
Ćwierz Jan religia w klasach VII cwierz.jan@gfo.pl
Dąbrowska Danuta język angielski w klasach I - V dabrowska.danuta@gfo.pl
Dorawa-Biłanicz Lucyna język niemiecki w klasach I - VII, opiekun klasy VIIb bilanicz.lucyna@gfo.pl
Dudkiewicz Mikołaj muzyka dudkiewicz.mikolaj@gfo.pl
Dzedzej Adam matematyka w klasach VII dzedzej.adam@gfo.pl
Fornalewicz Karolina  opiekun klasy VIIa, matematyka w klasach IV, przyroda dwujęzyczna w klasach IV - VI, biologia dwujęzyczna w klasach VII fornalewicz.karolina@gfo.pl
Gadomska Jolanta opiekun klasy VIIc, język polski VIIc  gadomska.jolanta@gfo.pl
Gaińska Danuta opieka basenowa  
Gumienny Piotr matematyka w klasach VII gumienny.piotr@gfo.pl
Juraszek Ewa edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy Ia juraszek.ewa@gfo.pl
Kamrowska Magdalena

świetlica klas IV - VII, język niemiecki w klasach I-V

kamrowska.magdalena@gfo.pl
Kifner Danuta język polski w klasach IV - V, opiekun klasy Vb, świetlica humanistyczna IV-V kifner.danuta@gfo.pl
Kleban Agnieszka wychowanie fizyczne, nauka pływania w klasach 0 - VII kleban.agnieszka@gfo.pl
Konoplańska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, oddział przedszkolny ( opiekun "0"), język angielski w "0", matematyka dwujęzyczna w klasie I konoplanska.katarzyna@gfo.pl
Krzemińska - Lewandowska Ewa opiekun klasy IVc, język angielski w klasach I - VII

krzeminska.ewa@gfo.pl

Kseniak Tomasz wychowanie fizyczne, nauka pływania w klasach 0-VII kseniak.tomasz@gfo.pl
Kuzebska Dorota z-ca dyrektora SASP, przyroda kuzebska.dorota@gfo.pl
Latoch Agnieszka język niemiecki w klasach I - VII, opiekun klasy VIb latoch.agnieszka@gfo.pl

Lidzbarska Monika

edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy II lidzbarska.monika@gfo.pl
Maciejuk Agnieszka edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy Ib,
świetlica Ia - II
maciejuk.agnieszka@gfo.pl
Makaruk Mirosław świetlica klas IV - VII, grafika komputerowa w klasach V - VII

makaruk.miroslaw@gfo.pl

Masztak Alicja matematyka w klasach IV - VI, opiekun klasy Va masztak.alicja@gfo.pl
Mendryk Karolina język angielski kw klasach I-VII mendryk.karolina@gfo.pl
Mrozińska Anna szachy w klasach I-III mrozinska.anna@gfo.pl
Najdrowska Jowita religia w klasach 0 - VI najdrowska.jowita@gfo.pl
Osiński Dariusz administrator sieci osinski.dariusz@gfo.pl
Pasznik Ewa historia, język polski w klasie VIa, opiekun klasy VIa, świetlica humanistyczna pasznik.ewa@gfo.pl
Pazderska Bogna science w klasach IV, fizyka dwujęzyczna w klasach VII pazderska.bogna@gfo.pl
Pławczyk Anna opiekun klasy IVb, zajęcia komputerowe I-VII, grafika komputerowa I-V, administrator strony SASP plawczyk.anna@gfo.pl
Przychodzeń Ewa chemia w klasach VII przychodzen.ewa@gfo.pl
Rojewska Monika język hiszpański w klasach VII rojewska.monika@gfo.pl
Szmarowska Jarosława język angielski w klasach VI - VII szmarowska.jaroslawa@gfo.pl
Świeca Aleksandra język angielski w klasach V - VII swieca.aleksandra@gfo.pl
Trynkler-Zalaszewska Anna język niemiecki w klasach III - VII trynkler.anna@gfo.pl
Tomiszczak Agnieszka świetlica klas IIIa, IIIb tomiszczak.agnieszka@gfo.pl
Wach Michał opiekun klasy IVa, wychowanie fizyczne, nauka pływania w klasach I - VII wach.michal@gfo.pl
Wilczek Magdalena język angielski w klasach VII wilczek.magdalena@gfo.pl
Wisłocka Wiesława biblioteka wislocka.wieslawa@gfo.pl
Woldrich Piotr administrator sieci woldrich.piotr@gfo.pl
Zalewski Paweł geografia dwujęzyczna w klasach VII zalewski.pawel@gfo.pl
Zdrojewska Marta plastyka w klasach IV - VII, technika w klasach IV - VI zdrojewska.marta@gfo.pl
Zielinska Helena etyka w klasach 0 - VII, język polski klasa VIIa zielinska.helena@gfo.pl