Szanowni Państwo!

W celu umówienia się na konsultację z nauczycielami SASP prosimy o kontakt mailowy.

 

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

Adres mailowy

Andrzejczak Anna

Język niemiecki

andrzejczak.anna@gfo.pl

Achramowicz Robert

Język niemiecki

achramowicz.robert@gfo.pl

Bębenek Katarzyna

Język polski

bebenek.katarzyna@gfo.pl

Boszko Barbara

Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 1a

boszko.barbara@gfo.pl

Butowska Aleksandra

Plastyka, technika

butowska.aleksandra@gfo.pl

Ciecholewska Aldona

Edukacja wczesnoszkolna, opiekun zerówki, język niemiecki

ciecholewska.aldona@gfo.pl

Chruścik Sylwia

Świetlica

chruscik.sylwia@gfo.pl

Dąbrowska Danuta

Język angielski

dabrowska.danuta@gfo.pl

Dobke Hanna

Język angielski

dobke.hanna@gfo.pl

Dorawa – Biłanicz Lucyna

Język niemiecki, opiekun klasy 8b

bilanicz.lucyna@gfo.pl

Fornalewicz Karolina

Przyroda, biologia, opiekun klasy 4a, 8a

fornalewicz.karolina@gfo.pl

Gadomska Jolanta

Język polski, opiekun klasy 8c

gadomska.jolanta@gfo.pl

Gumienny Piotr

Matematyka

gumienny.piotr@gfo.pl

Hinc Ewa

Religia

hinc.ewa@gfo.pl

Juraszek Ewa

Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 2a

juraszek.ewa@gfo.pl

Kamrowska Magdalena

Świetlica

kamrowska.magdalena@gfo.pl

Kasperski Grzegorz

Fizyka

kasperski.grzegorz@gfo.pl

Kleban Agnieszka

Wychowanie fizyczne

kleban.agnieszka@gfo.pl

Knieć Anna

Świetlica

kniec.anna@gfo.pl

Konoplańska Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 1b

konoplanska.katarzyna@gfo.pl

Krzemińska-Lewandowska Ewa

Język angielski, opiekun klasy 5c

krzeminska.ewa@gfo.pl

Kseniak Tomasz

Wychowanie fizyczne

kseniak.tomasz@gfo.pl

Kuzebska Dorota

Geografia

kuzebska.dorota@gfo.pl

Latoch Agnieszka

Język niemiecki opiekun klasy 7b

latoch.agnieszka@gfo.pl

Lewiński Marcin

Język polski, opiekun klasy 6a

lewinski.marcin@gfo.pl

Lidzbarska Monika

Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 3

lidzbarska.monika@gfo.pl

Makaruk Mirosław

Wychowanie fizyczne, świetlica

makaruk.miroslaw@gfo.pl

Masztak Alicja

Matematyka, opiekun klasy 6b

masztak.alicja@gfo.pl

Mendryk Karolina

Język angielski

mendryk.karolina@gfo.pl

Murglin Agnieszka

Edukacja wczesnoszkolna, opiekun klasy 2b

murglin.agnieszka@gfo.pl

Najdrowska Jowita

Religia

najdrowska.jowita@gfo.pl

Pasznik Ewa

Historia, opiekun klasy 7a

pasznik.ewa@gfo.pl

Pławczyk Anna

Język polski, zajęcia komputerowe, opiekun klasy 5b

plawczyk.anna@gfo.pl

Przychodzeń Ewa

Chemia

przychodzen.ewa@gfo.pl

Siemiątkowska-Michalska Dorota

Muzyka

siemiatkowska.dorota@gfo.pl

Szmarowska Jarosława

Język angielski

szmarowska.jaroslawa@gfo.pl

Świeca Aleksandra

Język angielski

swieca.aleksandra@gfo.pl

Tomiszczak Agnieszka

Świetlica

tomiszczak.agnieszka@gfo.pl

Wach Michał

Wychowanie fizyczne, opiekun klasy 5a

wach.michal@gfo.pl

Wilczek Magdalena

Język angielski

wilczek.magdalena@gfo.pl

Wisłocka Wiesława

Biblioteka

wislocka.wieslawa@gfo.pl

Woldrich Piotr

Informatyka

woldrich.piotr@gfo.pl

Zalewski Paweł

Geografia, historia, WOS

zalewski.pawel@gfo.pl

Zielińska Helena

Język polski

zielinska.helena@gfo.pl

Zygmunt Hanna Język hiszpański zygmunt.hanna@gfo.pl

Żołnieruk Elżbieta

Matematyka, opiekun klasy 4b

zolnieruk.elzbieta@gfo.pl