insta
WRZESIEŃ
Data Wydarzenia
02.09.2019 poniedziałek Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w dużej sali gimnastycznej wg następującego harmonogramu:

· klasy 0-III SASP o godzinie 8.30,

· klasy IV-VI SASP o godzinie 9.30,

· klasy VII-VIII SASP o godzinie 10.30

11.09.2019 środa Spotkania opiekunów klas z rodzicami
16.09.2019 poniedziałek Międzynarodowy Dzień Kropki
16 - 17.09.2019
Wyjazd klas 4, 5a, B do Nowej Wsi Przywidzkiej
18 - 24.09.2018 Wymiana polsko-niemiecka
23.09.2019 poniedziałek Wycieczka uczniów klas 0a, 0b, 1a do Jabłoniowego sadu w Maleninie
25.09.2019 środa Podchody interdyscyplinarne w SSA
26.09.2019 czwartek Mistrzostwa Sopotu w szachach
30.09.2019 poniedziałek 30-lecie GFO

 

PAŹDZIERNIK
Data Wydarzenia
01.10.2019 wtorek Sztafetowe biegi przełajowe dla uczniów klas 4-8
07.10.2019 poniedziałek Wyjście do Adventure Park Gdynia Kolibki uczniów klasy 6a
09 - 16.10.2019
Wymiana polsko-holenderska
09.10.2019 środa Mam tę moc! Muzyczni bohaterowie. Spektakl muzyczny dla uczniów klas 0-3
10.10.2019 czwartek Wyjście do Adventure Park Gdynia Kolibki uczniów klas 6b, 6c
14.10.2019 poniedziałek Pasownie na ucznia klasy 1a, 1b
15.10.2019 wtorek Mistrzostwa Sopotu w unihokeja dla uczniów klas 4-6
16.10.2019 środa Konsultacje z rodzicami
16.10.2019 środa Mistrzostwa Sopotu w unihokeja uczniów klas 7-8
17.10.2019 czwartek Wyjście uczniów klas 5a, 5b na spektakl ”Calineczka” Fundacji Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis
21.10.2019 poniedziałek Pasowanie na czytelnika uczniów klas 1 
21.10.2019 poniedziałek Warsztaty krawieckie dla uczniów klas 0a i 0b zorganizowane przez jednego z rodziców, który ma szwalnię
22.10.2019 wtorek Mistrzostwa Sopotu w koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców klas 4-6
23.10.2019 środa Mistrzostwa Sopotu w koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców klas 7-8
24.10.2019 czwartek Warszaty: szacunek, godność dla uczniów klasy 8b
28.10.2019 poniedziałek Warsztay EcoArt (Szyjemy!) dla uczniów klas 0-3
29.10.2019 wtorek Festiwal OzoBotów w SASP
31.10.2019 czwartek Warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przeprowadzone przez lekarza dla klas 0a i 0b
31.10.2019 czwartek Wyjście uczniów klas 1a i 1b pod pominiki pamięci w Sopocie

 

LISTOPAD
Data Wydarzenia
01.11.2019 piątek
Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
07.11.2019 czwartek "Śniadanie daje moc" w klasach 0a, 0b, 1a, 3b
07.11.2019 czwartek Wyjście uczniów klas 7 na spektakl „Wikingowie” 
08.11.2019 piątek Wyjście uczniów klas 8 na spektakl „Wikingowie” 
11.11.2019 poniedziałek Dzień Niepodległości - dzień wolny od zajęć dydaktycznych
12.11.2019 wtorek Dzień historyczny w SASP - obchody Dnia Niepodległości z prezentacją scenek przygotowanych przez uczniów
14.11.2019 czwartek Wyjazd uczniów klas 0 - 3 do Teatru Miniatura na spektakl "Pinokio"
18.11.2019 poniedziałek Olimpiada z języka angielskiego OJAJ
18.11.2019 poniedziałek Międzynarodowy Dzień Toleracji w klasach 0-3
20.11.2019 środa Spotkanie z bajką w ECS - wyjazd do teatru w Gdańsku na spektakl "Zaczarowana królewna" uczniów klas 0-3
20.11.2019 środa Wyjście uczniów klas 4, 5a, 5b na spektakl "W krainie mitów"
20-22.11.2019 Egzamin próbny ósmoklasisty z Nową Erą
21.11.2019 czwartek Wyjście uczniów klas 6a, 6b, 6c na spektakl "Samotni w tłumie"
27.11.2019 środa Konsultacje z rodzicami
28.11.2019 czwartek Mistrzostwa Sopotu w siatkówce uczniów klas  4 - 7
28.11.2019 czwartek Warsztaty w Teatrze Szekspirowskim dla uczniów klas 6a i 6c
28.11.2019 czwartek Lekcja muzealna dla uczniów klas 2
28.11.2019 czwartek Warsztaty przyrodnicze dla uczniów klasy 3b
29.11.2019 piątek Zabawa andrzejkowa w SASP
29.11.2019 piątek Wolontariat - Zbiórka żywności dla sopockich seniorów (Bank Żywności, Lidl, Biedronka w Sopocie) przez uczniów klas 7 - 8
30.11.2019 sobota
Wolontariat - Zbiórka żywności dla sopockich seniorów (Bank Żywności, Lidl, Biedronka w Sopocie) przez uczniów klas 7 - 8

 

GRUDZIEŃ
Data Wydarzenia
02.12.2019 poniedziałek Wartsztaty ceramiczne dla uczniów klas 2 i 3
03.12.2019 wtorek Mistrzostwa Sopotu w piłce ręcznej dziewcząt z klas 7 i 8
03-05.12.2019 Egzamin próbny ósmoklasisty z Operonem
04.12.2019 środa "Mikołajki na sportowo" dla uczniów klas 4 - 8
04.12.2019 środa Mistrzostwa Sopotu w piłce ręcznej chłopców z klas 7 - 8
04.12.2019 środa Wartsztaty ceramiczne dla uczniów klas 0 i 1
05.12.2019 czwartek Mistrzostwa Sopotu w dwa ognie usportowione dla uczniów klas 4 - 5
09.12.2019 poniedziałek Warsztaty udzielania pierwszej pomocy dla uczniów klas 1b, 2ab,3ab w małej sali gimnastycznej
10.12.2019 wtorek Art2You dla uczniów klas 0 - 3
10.12.2019 wtorek Mistrzostwa Sopotu w pływaniu
11.12.2019 środa Wyjście uczniów klas 4,5,6 do Opery Bałtyckiej na "Dziadka do orzechów"
18.12.2019 środa Dzień Anioła
19.12.2019 czwartek Rada klasyfikacyjna - koniec I półrocza nauki
23 - 31.12.2019 Zimowa przerwa świąteczna

 

STYCZEŃ
Data Wydarzenia
01.01.2020 środa
Nowy Rok. Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
02-03.01.2020 Dzień wolny, dyżur w świetlicy
08.01.2020 środa Zebrania z rodzicami
13 - 26.01.2020 Ferie zimowe
28.01.2020 wtorek Wyjście uczniów klas 4-5 na musical "Wikingowie"
31.01.2020 piątek Zajęcia dla klas 4-5 z "Wychowania komunikacyjnego" organizowane przez Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej pod patronatem Prezydenta Miasta Sopotu

 

LUTY
Data Wydarzenia
04.02.2020 wtorek Mistrzostwa Sopotu w piłce ręcznej dziewcząt (kl. 5-7)
05.02.2020 środa Wyjście uczniów klas 1a i 1b do Narodowego Banku Polskiego w Gdańsku na lekcję edukacyjną dotycząca form oszczędzania pieniędzy
06.02.2020 czwartek Mistrzostwa Sopotu w piłce ręcznej chłopców (kl. 5-7)
06.02.2020 czwartek Wyjście do Teatru Muzycznego uczniów  klas: 0b, 1a, 1b, 2a, 2b, 3a
06.02.2020 czwartek Warsztaty edukacyjne w Operze Bałtyckiej dla uczniów klasy 3b
11.02.2020 wtorek Turniej szachowy dla uczniów klas 1-3 SASP w ISG w Gdańsku
13.02.2020 czwartek Mistrzostwa Sopotu dziewcząt w koszykówce (kl. 7-8)
14.02.2020 piątek
Mistrzostwa Sopotu chłopców w koszykówce (kl. 7-8)
15.02.2020 sobota
Dni Otwarte SASP dla dzieci w wieku 5-9 lat, w godzinach 10:00-13:00
18.02.2020 wtorek
Bal karnawałowy klasy 0-3
19.02.2020 środa
Mistrzostwa Sopotu dziewcząt w siatkówce (kl. 7-8)
20.02.2020 czwartek Dzień języka ojczystego w SASP dla uczniów klas 4-8
20.02.2020 czwartek Mistrzostwa Sopotu chłopców w siatkówce (kl. 7-8)
21.02.2020 piątek Mistrzostwa Sopotu dziewcząt i chłopców w mini koszykówce (kl.5-7)
24 - 28.02.2020 Euroweek dla uczniów klas 6-8
26.02.2020 środa Art2You - warsztaty dla uczniów klas 0-3
26 - 27.02.2020 Wyjazd uczniów klasy 5b do Warszawy

 

MARZEC
Data Wydarzenia
02.03.2020 poniedziałek

Żywe lekcje historii wg harmonogramu:
godzina 8:00 klasy 4,5,6 - Polska Sarmacka Legenda Husarii
godzina 8:55 klasy 7,8 - Długi wiek XIX - Ku Niepodległej

02.03.2020 poniedziałek Zdrowe śniadanie dla uczniów klas 1 - 5
03.03.2020 wtorek Konkurs recytatorski dla uczniów klas 1 - 3
05.03.2020 czwartek Z ekologią na Ty... Warsztaty dotyczące plastiku dla uczniów klasy 6b
05.03.2020 czwartek Wyjście uczniów klasy 2b do Experymentu w Gdyni
09.03.2020 poniedziałek Wycieczka uczniów klas 0a, 0b i 1a do Klockowni
16.03.2020 poniedziałek

Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów SASP  w parafii pw. NMP Wniebowziętej - Gwiazda Morza w Sopocie ul. T. Kościuszki 19

godz. 8:30 klasy 5-6
godz. 9:30 klasy 0-4

17.03.2020 wtorek

Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów SASP  w parafii pw. NMP Wniebowziętej - Gwiazda Morza w Sopocie ul. T. Kościuszki 19

godz. 8:30 klasy 5-6
godz. 9:30 klasy 0-4

18.03.2020 środa

Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów SASP  w parafii pw. NMP Wniebowziętej - Gwiazda Morza w Sopocie ul. T. Kościuszki 19

godz. 8:30 klasy 5-6
godz. 9:30 klasy 0-4

18.03.2020 środa Konsultacje z rodzicami
19.03.2020 czwartek II wiosenny turniej koszykówki i siatkówki w SSA
24.03.2020 wtorek Turniej szachowy dla klas 1-3 w SSA szkół podstawowych należących do GFO
25.03.2020 środa Bee my friend- konkurs ekologiczny dla uczniów klas 0 - 3
27.03.2020 piątek
Nocowanie w szkole uczniów klasy 5b
31.03.2020 wtorek Mistrzostwa Sopotu w drużynowych biegach przełajowych

 

KWIECIEŃ
Data Wydarzenia
07.04.2020 wtorek Mistrzostwa Sopotu sztafet sprawnościowych
02.04.2020 czwartek Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci - czytamy Andersena w SASP
08.04.2020 środa III Międzyszkolny turniej w dwa ognie dla III klasy " O Puchar Dyrektora SSA"
09 - 14.04.2020 Przerwa świąteczna
21.04.2020 wtorek Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego
22.04.2020 środa Egzamin ósmoklasisty z matematyki
23.04.2020 czwartek Egzamin ósmoklasisty z języka obcego
27 - 29.04.2020 Dni Teatru w SASP
28.04.2020 wtorek Koncert w Akademii Muzycznej dla uczniów klas 4, 5a, 5b
28.04.2020 wtorek Turniej szachowy dla klas 1-3 w SSA szkół podstawowych należących do GFO
29.04.2020 środa Mistrzostwa Sopotu w piłce nożnej dziewcząt
29.04.2020 środa Spotkanie dla klasy 4 z prof. V. Cohen z Izraela
30.04.2020 czwartek Mistrzostwa Sopotu w piłce nożnej chłopców

 

MAJ
Data Wydarzenia
01.05.2020 piątek
Święto Pracy
02.05.2020 sobota
Święto Flagi RP
03.05.2020 niedziela
Święto Konstytucji 3 Maja
06-12.05.2020 Wymiana polsko-niemiecka. Wyjazd do Kilonii
11.05.2020 poniedziałek Akcja sprawdzająca z języka polskiego dla klas 3 oraz 4-7
12.05.2020 wtorek Akcja sprawdzająca z matematyki i środowiska społeczno-przyrodniczego dla klas 3 oraz z matematyki dla klas 4-7
13.05.2020 środa Akcja sprawdzająca z języka angielskiego dla klas 4-7
14.05.2020 czwartek Akcja sprawdzająca z języka niemieckiego dla klas 4-7
18.05.2020 poniedziałek Akcja sprawdzająca z historii dla klas 5
18.05.2020 poniedziałek Akcja sprawdzająca z geografii dla klas 6
18.05.2020 poniedziałek Akcja sprawdzająca z fizyki i chemii dla klas 7
27.05.2020 środa Konsultacje z rodzicami
27.05.2020 środa Szkolny turniej w szachy dla uczniów klas 1-3

 

CZERWIEC
Data Wydarzenia
11.06.2020 czwartek Uroczystość Bożego Ciała - dzień wolny od zajęć dydaktycznych
12.06/2020 piątek Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
18.06.2020 czwartek Dzień Matematyki w SASP
26.06.2020 piątek Zakończenie roku szkolnego 2019/2020