WRZESIEŃ
Data Wydarzenia
3.09.2018 poniedziałek Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w dużej sali gimnastycznej
13-19.09.2018 Wymiana uczniów w ramach Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (Sopot)
14.09.2018 piątek Międzynarodowy Dzień Kropki
19.09.2018 środa Spotkania Rodziców z opiekunami klas
20.09.2018 czwartek Wyjazd klas 1b, 2b, 3 do Agroturystyki
w Gniewinie
24.09.2018 środa
Wyjście uczniów klas IV SP do kina na film „Krzysiu, gdzie jesteś”
25.09.2018 wtorek Mistrzostwa Sopotu w szachach, MDK Sopot
26.09.2018 środa
Grodzisko w Sopocie dla klasy 5b
26.09.2018 środa Wyjazd uczniów klas 6 do Sobieszewa
26.09.2018 środa
Festiwal Sztafet Szkół Sopockich, Stadion SKLA
27.09.2018 czwartek
Grodzisko w Sopocie dla klas 5a

 

PAŹDZIERNIK
Data Wydarzenia
01.10.2018 poniedziałek
Wyjście do U7 uczniów klas 8a, 8b
02.10.2018 wtorek Grodzisko w Sopocie dla klas 5c
04.10.2018 czwartek
Podchody - integracja uczniów klas 8
04.10.2018 czwartek Mistrzostwa Sopotu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców
09.10.2018 wtorek Mistrzostwa Sopotu w halowej piłce nożnej chłopców
09.10.2018 wtorek
Wyjście uczniów klasy 4b do Muzeum Archelogicznego w Gdańsku
10-15.10.2018 Wymiana holenderska
11.10.2018 czwartek Wyjście uczniów klasy 4a do Muzeum Archelogicznego w Gdańsku
11.10.2018 czwartek "Spotkanie z Morzem Bałtyckim" - warsztaty oraz zwiedzanie Akwarium Gdyńskiego dla klas 5
16.10.2018 wtorek Mistrzostwa Sopotu w unihokeja dziewcząt (2006 i młodsze)
17.10.2018 środa Mistrzostwa Sopotu w unihokeja chłopców (2006 i młodsi)
18.10.2018 czwartek Mistrzostwa Sopotu w unihokeja, dziewczęta i chłopcy(2004-2005)
19.10.2018 piątek Konkurs kuratoryjny z Geografii - etap I
22.10.2018 poniedziałek Konkurs kuratoryjny z Historii - etap I
23.10.2018 wtorek Pasowanie uczniów klas pierwszych
24.10.2018 środa

Konsultacje indywidualne rodziców
z nauczycielami przedmiotów

24.10.2018 środa Wycieczka uczniów klas 8 do Stutthofu
29.10.2018 poniedziałek Spotkanie uczniów klasy 4b z panią policjantką Iwoną Wiśniewską
i pogadanka na temat "Odpowiedzialność wobec prawa nieletnich"
31.10.2018 środa Pasownie na czytelnika uczniów klasy 1a
31.10.2018 środa Otrzęsiny uczniów klas 4 

 

LISTOPAD
Data Wydarzenia
01.11.2018 czwartek Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
02.11.2018 piątek Dzień wolny od zajęc dydaktycznych. Opieka świetlicowa dla chetnych uczniów
06.11.2018 wtorek Pasownie na czytelnika uczniów klasy 1b
07.11.2018 środa Mistrzostwa Sopotu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców (2006 i młodsi)
08.11.2018 czwartek Kochamy Cię, Niepodległa Polsko! - turniej dla klas IV - VIII
09.11.2018 piątek Dzień Wąsa Marszałka.
Akcja "Rekord dla Niepodległej" - o godz. 11.11 wspólne śpiewanie hymnu.
13.11.2018 wtorek Uroczyste obchody Stulecia Niepodległości:
- scenka historyczna w wykonaniu klasy Vc,
- pokaz mody patriotycznej i historycznej,
- koncert pieśni patriotycznych,
- kiermasz charytatywny. 
09.11.2018 piątek Konkurs MediTest dla klas 4-8
19.11.2018 poniedziałek Mistrzostwa Sopotu w piłce halowej dziewcząt (2004-2005)
20.11.2018 wtorek Mistrzostwa Sopotu w piłce halowej chłopców (2004-2005)
21.11.2018 środa Diagnoza z Nową Erą PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY język polski godz. 9:00
21.11.2018 środa Mistrzostwa Sopotu w pływaniu dziewcząt
i chłopców
(2006 i młodsi)
22.11.2018 czwartek Diagnoza z Nową Erą PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY matematyka godz. 9:00
22.11.2018 czwartek Mistrzostwa Sopotu w mini siatkówce dziewcząt i chłopców (2006 i młodsi)
23.11.2018 piątek Diagnoza z Nową Erą PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY język angielski/język niemiecki godz. 9:00
27.11.2018 wtorek Mistrzostwa Sopotu w mini siatkówce dziewcząt i chłopców
27.11.2018 wtorek Wyjście uczniów klas 0, 1a, 2b, 3 do Teatru Miniatura na spektakl pt. "Tajemnica kina"
27.11.2018 wtorek Wyjście edukacyjne klas 4a i 4b na zajęcia warsztatowe:"H2O Łyk wiedzy" oraz zwiedzanie wystawy interaktywnej
w Centrum Nauki Experyment w Gdyni
28.11.2018 środa

Spotkania ogólne z wychowawcami klas oraz konsultacje indywidualne 
z nauczycielami przedmiotów

 

GRUDZIEŃ
Data Wydarzenia
03.12.2018 poniedziałek Warsztaty świąteczne dla klas 4a, 4b organizowane przez EduPark
03.12.2018 poniedziałek Anielskie Święta - warsztaty dla klasy 3 w Muzeum Etnograficznym
03.12.2018 poniedziałek Spotkania na Olimpie dla uczniów klasy 5b
04.12.2018 wtorek Spotkania na Olimpie dla uczniów klasy 5c
04.12.2018 wtorek Warsztaty Stay Active klas 4a i 4b
04.12.2018 wtorek Wyjście uczniów klas 1b, 2a do Teatru Miniatura na spektakl pt. "Tajemnica kina"
04.12.2018 wtorek Anielskie Święta - warsztaty dla klasy 2b w Muzeum Etnograficznym
04.12.2018 wtorek Mistrzostwa Sopotu w piłce ręcznej dziewcząt (2004-2005)
05.12.2018 środa Mistrzostwa Sopotu w piłce ręcznej chłopców (2004-2005)
05.12.2018 środa Spotkania na Olimpie dla uczniów klasy 5a
05.12.2018 środa Anielskie Święta - warsztaty dla klas 1a, 1b w Muzeum Etnograficznym
06.12.2018 czwartek Mistrzostwa Sopotu w dwa ognie dziewcząt i chłopców (2008 i młodsi)
06.12.2018 czwartek Straż miejska jako instytucja przyjazna i pomocna - warsztaty dla klasy 0
12.12.2018 środa Odblaskowa choinka - przypomnienie uczniom klasy 3 zasad bezpiecznego poruszania się po ulicach. Tworzenie ozdób na choinkę przed szkołą
13.12.2018 czwartek Odblaskowa choinka - przypomnienie uczniom klasy 2a, 2b zasad bezpiecznego poruszania się po ulicach. Tworzenie ozdób na choinkę przed szkołą
13.12.2018 czwartek Dzień Anioła i wspólne kolędowanie
14.12.2018 piątek Warsztaty dla klasy 6a(4 godzina lekcyjna) oraz 6b(5 godzina lekcyjna) "Emocje, złość, agresja, przemoc - jak sobie z nimi radzić?"
18.12.2018 wtorek Próbny egzamin ósmoklasisty Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z języka polskiego godz. 9:00
19.12.2018 środa Próbny egzamin ósmoklasisty Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z matematyki godz. 9:00
20.12.2018 czwartek Próbny egzamin ósmoklasisty Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z języka obcego nowożytnego godz. 9:00
23 - 31.12.2018 Zimowa przerwa świąteczna

 

STYCZEŃ
Data Wydarzenia
01.01.2019 wtorek Nowy Rok. Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
02 - 05.01.2019 Euroweek dla klas 7-8
08.01.2019 wtorek Wyjście edukacyjne uczniów klas 4 do Centrum Hewelianum w Gdańsku na zajecia warsztatowe "Złam kod" oraz zwiedzanie interaktywnej wystawy "Dookoła świata"
09.01.2019 środa Wyjście edukacyjne uczniów klas 5 do Centrum Hewelianum w Gdańsku na zajecia warsztatowe "Złam kod" oraz zwiedzanie interaktywnej wystawy "Dookoła świata"
11.01.2018 piątek Noc Biologów 2019 - wyjście na UG 15:00-20:00
15.01.2019 wtorek Mistrzostwa Sopotu w mini piłce ręcznej dziewcząt (2006 i młodsze)
16.01.2019 środa Mistrzostwa Sopotu w mini piłce ręcznej chłopców (2006 i młodsi)
18.01.2018 piątek Koniec I semestru
21.01.2019 poniedziałek Wyjscie na spektakl „Chłopcy z placu broni" uczniów klas 5
22.01.2019 wtorek Wyjście na spektakl ”Balladyna” uczniów klas 7 i 8
23.01.2019 środa Wyjscie na spektakl „Magiczne drzewo" uczniów klas 5
23.01.2019 środa

Zebrania ogólne z rodzicami - podsumowanie I semestru.

23.01.2019 środa Mistrzostwa Sopotu w siatkówce dziewcząt (2004-2005)
24.01.2019 czwartek Mistrzostwa Sopotu w siatkówce chłopców (2004-2005)
24.01.2019 czwartek Organizacja zdrowego śniadania przez uczniów klas 0-5
29.01.2019 wtorek Żywa lekcja historii dla klas 4-6 "Rycerze i wojowie"
29.01.2019 wtorek Mistrzostwa Sopotu w mini koszykówce dziewcząt i chłopców (2006 i młodsi)
29.01.2019 wtorek

Próbny egzamin wewnątrzszkolny              
z języka polskiego

30.01.2019 środa Próbny egzamin wewnątrzszkolny             
z matematyki
30.01.2019 środa Występ z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniów klasy 3, godzina 16:00
31.01.2019 czwartek Dzień Przytulania
31.01.2019 czwartek Wybory Przewodniczącego Rady Uczniów SASP
31.01.2019 czwartek Próbny egzamin wewnątrzszkolny             
z języka obcego nowożytnego

 

LUTY
Data Wydarzenia
06.02.2019 środa Bal karnawałowy klas 0-3
06.02.2019 środa Występ z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniów klasy 2b, godzina 15:00 - 17:30
 11-24.02.2019 Ferie zimowe
27.02.2019 środa Bliżej Teatru - ,,Koperek i Kminek” - przedstawienie dla uczniów klas 0-3

 

MARZEC
Data Wydarzenia
07.03.2019 czwartek Spotkanie z Nikodemem, dla którego organizowaliśmy akcje charytatywne
11.03.2019 poniedziałek Warsztaty jubilerskie klas 1-3
14.03.2019 czwartek Wyjście uczniów klas 5 na przedstawienie pt. "Hejt School Musical" w Gdańskim NOT
18.03.2019 poniedziałek Warsztaty " O emocjach, jak sobie z nimi radzić, zwłaszcza ze złością czy agresją " prowadzone przez panią M.Jażdzewska ze Straży Miejskiej w Sopocie dla uczniów klas 5
19.03.2019 wtorek Warsztaty dla uczniów klas 4 dotyczące konstruktywnej komunikacji (również z osobami niepełnosprawnymi)
21.03.2019 czwartek Dyskoteka z okazji pierwszego dnia wiosny dla uczniów klas 4-7
21.03.2019 czwartek Festiwal kół zainteresowań w SASP
25.03.2019 poniedziałek Wyjście uczniów klas 6 na spektakl pt. „Teatralne ABC”. Gdynia Centrum Experyment
25-27.03.2019 Rekolekcje dla uczniów SASP
27.03.2019 środa Warsztaty z ptakami dla uczniów klas 0-6
27.03.2019 środa Konsultacje indywidualne rodziców
z nauczycielami przedmiotów
27.03.2019 środa Przedstawienie "Calineczka" dla uczniów klasy 3
28.03.2019 czwartek Koperek i Kminek - teatr dla uczniów klas 0-3
28.03.2019 czwartek Sylwetki sławnych kobiet dla uczniów klas 0-3
29.03.2019 piątek Sztafety sprawnościowe klas 1-4 dziewcząt i chłopców
30-31.03.2019 sobota/niedziela Finał Ogólnopolski Odysei Umysłu

 

KWIECIEŃ
Data Wydarzenia
02.04.2019 wtorek Wyjście uczniów klas 7 na laboratoria z fizyki na PG
02.04.2019 wtorek Warsztaty literacko-historyczne dla uczniów klas 5
03.04.2019 środa Warsztaty literacko-historyczne dla uczniów klas 4 i 6
03.04.2019 środa II turniej "O Puchar Dyrektora SSA" w "dwa ognie" dla III klasy
04.04.2019 czwartek Warsztaty literacko-historyczne dla uczniów klas 7
04.04.2019 czwartek Wyjście uczniów klas 6 na przedstawienie pt. "Hejt School Musical" w Gdańskim NOT
05.04.2019 piątek Wyjście uczniów klas 7 na przedstawienie pt. "Hejt School Musical" w Gdańskim NOT
7-12.04.2019  Wycieczka uczniów klas 5a, 5b, 5c do Świeradowa Zdroju
09.04.2019 wtorek Warsztaty poetyckie dla uczniów klas 5-8 pt. "Wiersz przygląda się wierszowi. Poetyka z Wojciechem Kassem."
10-11.04.2019 Wycieczka uczniów klas 4a, 4b doTorunia i Bydgoszczy
10-12.04.2019 Wycieczka uczniów klas 7a, 7b do Wrocławia
10.04.2019 środa Wyjście do Muzeum Etnograficznego uczniów klasy 1b
10.04.2019 środa Wyjście do Muzeum Drugiej Wojny Światowej uczniów klasy 2b
11.04.2019 czwartek Wycieczka uczniów klasy 2b do Gdańska
11.04.2019 czwartek Wycieczka uczniów klasy 3 na zajęcia do Centrum Hewelianum w Gdańsku
12.04.2019 piątek Wyjście uczniów klas 1-3 do Multikina w Sopocie
12.04.2019 piątek Wyjście do Muzeum Drugiej Wojny Światowej uczniów klasy 6a, 6b
15.04.2019 poniedziałek Ogólnopolski Egzamin Ósmoklasisty
z Języka polskiego godz.9:00.
Opieka świetlicowa dla chętnych uczniów
16.04.2019 wtorek

Ogólnopolski Egzamin Ósmoklasisty
z Matematyki godz.9:00.
Opieka świetlicowa dla chętnych uczniów

17.04.2019 środa Ogólnopolski Egzamin Ósmoklasisty
z języka obcego nowożytnego godz.9:00.
Opieka świetlicowa dla chętnych uczniów
18-23.04.2019 Wiosenna przerwa świąteczna
24.04.2019 środa Mistrzostwa Sopotu w drużynowych biegach przełajowych
25.04.2019 czwartek Mistrzostwa Sopotu w piłce nożnej dziewcząt, (2006 i młodsze)
26.05.2019 piątek Mistrzostwa Sopotu w piłce nożnej chłopców, (2006 i młodsi)
29.04.2019 poniedziałek Wyjście uczniów klasy 5b na "Niezwykłą lekcję w Sopotece z warsztatami z zakresu emisji głosu"
30.04.2019 wtorek Witaj majowa jutrzenko! - apel patriotyczny

 

MAJ
Data Wydarzenia
01.05.2019 środa Święto Pracy
02.05.2019 czwartek Święto Flagi RP
03.05.2019 piątek Święto Konstytucji 3 Maja
07.05.2019 wtorek  Mistrzostwa Sopotu w piłce nożnej dziewcząt,
(2004-2005)
08.05.2019 środa Mistrzostwa Sopotu w piłce nożnej chłopców,
(2004-2005)
09-14.05.2018  Wymiana polsko-niemiecka
10.05.2019 piątek  Memoriał Andrzeja Grubby w tenisie stołowym, SP 8 w Sopocie
13.05.2019 poniedziałek Szkolny konkurs angielsko-niemiecki dla klasy 3
14.05.2019 wtorek
Wyjście do Teatru Miniatury uczniów klas 0-3 na spektakl pt."Czarnoksiężnik z krainy Oz"
14.05.2019 wtorek  Mistrzostwa Sopotu w indywidualnej LA,
(2004-2005)
15.05.2019 środa Mistrzostwa Sopotu w 4-boju LA,
(2006 i młodsi)
15.05.2019 środa Dni Teatru w SASP
16.05.2019 czwartek Dni Teatru w SASP
17.05.2019 piątek  Mistrzostwa Sopotu w siatkówce plażowej, godz. 8.50, plaża przy molo (2004-2005)
17.05.2019 piątek  Projekt - doradztwo zawodowe SWPS kl. 8a i 8b
20-24.05.2019 Akcje sprawdzające w klasach 3 - 7
20-31.05.2019 Finały Światowe Odysei Umysłu - drużyna klas 6
22.05.2019 środa Wyjście na spektakl "Pan Tadeusz w obrazach" uczniów klas 7a, 7b
24.05.2019 piątek  Projekt - doradztwo zawodowe SWPS kl. 8c
27.05.2019 poniedziałek Dzień Zrównoważonego Rozwoju pod hasłem "Plastik wokól nas - zacznij od siebie" - wykłady i warsztaty na wydziale chemii UG. Wyjście uczniów klas 5 i 7

 

CZERWIEC
Data Wydarzenia
3-7.06.2019 Zielona szkoła uczniów klas 6a, 6b
3.06.2019 poniedziałek Warsztaty na UG uczniów klas 4,5,7 na temat "Plastik wokół nas - zacznij od siebie"
3.06.2019 poniedziałek
Mistrzostwa Szkoły w szachach dla uczniów klas 1-3
3.06.2019 poniedziałek  Ogólnopolski Egzamin Ósmoklasisty
z Języka polskiego w terminie dodatkowym godz.11:00
4.06.2019 wtorek Ogólnopolski Egzamin Ósmoklasisty
z Matematyki w terminie dodatkowym godz.11:00
4.06.2019 wtorek Spotkanie integracyjne uczniów  klas 0-1
4.06.2019 wtorek Warsztaty w Fabryce szkła uczniów klas 1b i 2 b
5.06.2019 środa Ogólnopolski Egzamin Ósmoklasisty
z języka obcego nowożytnego w terminie dodatkowym 
godz.11:00
5.06.2019 środa Rejs po Zatoce Gdańskiej i warsztaty Akwarium Gdyńskiego dla klas 7a,7b
6.06.2019 czwartek Teatr dla dzieci klasy 3 - "Florka w sieci" w Teatrze na plaży Sopotu
5-7.06.2019  Zielona szkoła uczniów klas 5a, 5b, 5c
8.06.2019 piątek Bal klas 8
10-12.06.2019 Rejs do Szwecji uczniów klas 7a, 7b
11-18.06.2018  Wymiana holenderska dla klas 7-8
12-14.06.2018  Zielona szkoła uczniów klas 4a, 4b
12-14.06.2018 Zielona szkoła uczniów klas 0-3
14.06.2019 piątek Wyjście uczniów klas 8 do ECS
14.06.2019 piątek Termin ogłaszania wyników egzaminu ósmoklasisty
19.06.2019 środa Uroczyste zakończenie roku szkolnego wg następującego harmonogramu:
klasy 0-3 SASP - o godzinie 8:15
klasy 4-6 SASP - o godzinie 9:30
klasy 7-8 SASP - o godzinie 10:30
21.06.2019 piątek Termin wydania zaświadczeń oraz informacji zdającym