insta

Uczniowie klas piątych napisali wspaniałe mity tłumaczące różne zjawiska występujące w przyrodzie. Tematem przewodnim był dla nich kosmos. Najlepsze prace do poczytania w naszej galerii.

Oto prace uczniów

Danuta Kifner
(19.11.2017)

Na lekcjach języka polskiego w klasach czwartych włączyliśmy się w realizację projektu Tydzień Kosmosu. Uczniowie tworzyli akrostyki - krótkie utwory wierszowane - w których pierwsze litery kolejnych wersów budowały hasło: kosmos. W galerii zdjęć można podziwiać prace stworzone przez dzieci.

Galeria prac uczniów

Danuta Kifner
(19.11.2017)

Space week

 Zapraszam do galerii zdjęć

Ewa Krzemińska-Lewandowska
(23.10.2017)

j.angielski.kosmosOdpaliliśmy nasze rakiety i znaleźliśmy się w kosmosie! Takie były nasze lekcje angielskiego  w ubiegłym tygodniu. Dzieci mocno zaangażowały się w projekt szkolny, dotyczący kosmosu. Poznawaliśmy nowe słownictwo, śpiewaliśmy piosenki o planetach, tworzyliśmy prace o układzie słonecznym, projektowaliśmy własne rakiety. Dzieci niejednokrotnie zaskakiwały wiedzą o kosmosie, swą spostrzegawczością i olbrzymim zaangażowaniem.  Były wspaniałe a lekcję naprawdę kosmiczne! : ) Oto kilka fotograficznych wspomnień.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Zespół Anglistów SASP
(23.10.2017)

 

W dniach 16 - 20 października obchodziliśmy w SASP Międzynarodowy Dzień Kosmosu.  Na zajęciach komputerowych młodsi uczniowie wyszukiwali informacji na temat planet Układu Słonecznego i ciekawostek dotyczących kosmosu, a następnie projektowali plakaty, które można oglądać w szkole. Natomiast uczniowie starszych klas tworzyli "kosmicze" animacje oraz gry w programie Scratch. 

Zapraszam do galerii zdjęć

Anna Pławczyk
(19.10.2017)