Nasza szkoła zakwalifikowała się i tym samym bierze udział w ogólnopolskim projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

CMI PROJEKT

W ramach projektu uczniowie klas 4a i 4b uczestniczą w kółku informatycznym, na którym uczą się myślenia algorytmicznego oraz programowania.

CMI 2

Dzięki udziałowi w projekcie „Centrum Mistrzostwa Informatycznego”, uczniowie uczestniczący w zajęciach mają nie tylko możliwość rozwoju swoich zainteresowań i talentów, ale również szansę na wykorzystanie i sprawdzenie wiedzy w zawodach algorytmicznych i projektowych.

Zawody organizowane dla zespołów będą miały charakter lokalny (on-line) z uwzględnieniem uczestnictwa w kolejnych etapach konkursów, począwszy od regionalnego po najwyższe rangą zawody ogólnopolskie, organizowane przez Politechnikę Łódzką. Trzymajcie za nas kciuki!

Anna Pławczyk
(30.09.2020)