Otrzymaliśmy podziękowanie za udział w projekcie BohaterON w Twojej Szkole – części III edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!.

Do Powstańców Warszawskich w tym roku trafiła rekordowa liczba dowodów uznania – 290 544 kartek, listów i laurek ze wzruszającymi życzeniami. Cieszymy się,że i my mogliśmy sprawić radość Bohaterom.

224 sopocka autonomiczna szkola podstawowa1

Koordynatorki Akcji w SASP
Anna Knieć i Ewa Pasznik
(29.03.2019r.)

Świetlica klas 0-3 oraz klasy 4-8 podczas lekcji historii uczestniczyły w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym BohaterOn organizowanym przez Fundację Rosa pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz IPN. Kampania ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych, symbolicznych kartek. Uczniowie łącznie zaadresowali około 200 kartek, które zostały wysłane do bohaterów Powstania Warszawskiego.

33w

44w

Koordynatorzy akcji w SASP

Anna Knieć
Ewa Pasznik
(05.12.2018)

Świetlica klas 0-3 oraz klasy 4-8 podczas lekcji historii będą uczestniczyć w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym BohaterOn organizowanym przez Fundację Rosa pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz IPN. Kampania ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych, symbolicznych kartek. Uczniowie uczestniczyć będą w zajęciach edukacyjnych nawiązujących do tematu Powstania Warszawskiego. Kartki będziemy wypisywać i adresować w czasie lekcji historii oraz w świetlicy klas 0-3. Zachęcamy dodatkowo Rodziców /Dziadków/Nauczycieli do pobierania kart pocztowych z naszej szkoły i wypisaniu ich z całą rodziną w domu. Następnie kartkę należy przynieść do szkoły w dniach 9-26 X (nie trzeba naklejać znaczka!). Wspólnie wyślemy wszystkie zaadresowane pocztówki.
Karty pocztowe każdego dnia można pobierać od Pani Ani Knieć w godz.13.40-16.00 w sali nr 4.

Więcej o akcji na stronie internetowej www.Bohateronwtwojejszkole.pl

bohateron1

Zachęcamy do aktywnego włączenia się do tej Akcji!

Anna Knieć, Ewa Pasznik
(11.10.2018)