logo stypendium

Stypendium dla Olgi Palikowskiej w dziedzinie matematyki, która została dwukrotnie nagrodzona stypendiami za rok szkolny 2018/2019:

1)      Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego finansowanym ze środków budżetu samorządu województwa,

2)      Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach  „Pomorskiego programu pomocy stypendialnej – III edycja”.

Gratulujemy Oldze oraz rodzicom i nauczycielom, którzy wspomagają Olgę w codziennej pracy i rozwoju jej talentów.

30.10.2019 r.
Dorota Kuzebska

herb żukowa        Stypendium Rady Miejskiej i Burmistrza Gminy Żukowo za wybitne osiągnięcia naukowe otrzymują:
           1. Aleksandra Biłanicz
           2. Antoni Biłanicz
        Rada Nauczycieli oraz Dyrekcja SSA serdecznie gratulują i życzą dalszych sukcesów.

02.09.2019 r.
Dorota Kuzebska

herb sopotu   Serdeczne gratulacje dla uczniów SSA, którzy otrzymali Stypendium Prezydenta Sopotu:
   1. Pola Gajzler - absolwentka SASP
   2. Nina Arcisz - absolwentka SASP