insta

 

Wojewódzki Konkurs Matematyka z Przyrodą

Gratulujemy naszym uczniom z klasy VI: Marysi Kamińskiej i Markowi Bartuschowi, którzy zdobyli tytuły laureata i finalisty konkursu "Matematyka z Przyrodą".


Dyrekcja i Nauczyciele SASP

 

Wojewódzki Konkurs Język Polski z Historią

Marysia Kamińska zdobyła tytuł finalistki etapu wojewódzkiego konkursu "Język Polski z Historią"

Nasza uczennica Marysia Kamińska jest jedyną laureatką reprezentującą Sopot w Wojewódzkich Konkursach Interdyscyplinarnych dla uczniów szkół podstawowych. Znalazła się wśród 15 najlepszych uczniów województwa pomorskiego w konkursie "Matematyka z Przyrodą". Jest również finalistką konkursu "Język Polski z Historią". Gratulujemy Marysi, rodzicom i nauczycielom przygotowującym do konkursów.

 Gratulacje
Dyrekcja i Nauczyciele SASP

 

Kuratoryjno Metropilitalny Konkurs Biblijny województwa pomorskiego

 Po raz pierwszy w tym roku kuratorium zorganizowało konkurs z wiedzy biblijnej. Marek Bartusch uczeń klasy VI reprezentował nasza szkołę w kolejnych etapach i osiągnął tytuł finalisty ostatniego etapu wojewódzkiego.

Gratulacje
Dyrekcja i Nauczyciele SASP