Gratulujemy naszym uczniom, którzy sięgnąli po najwyższe laury podczas zmagań w konkursach przedmiotowych z rówieśnikami z województwa pomorskiego.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Tytuł laureata zdobyła:
- Olga Palikowska z klasy 5b

Tytuł finalisty zdobyli:
- Ciecierska Aniela z klasy 6b
- Ośka Maja z klasy 6b
- Popiołek Wiktoria z klasy 6b
- Chojnowski Antoni z klasy 6a
- Karwik Maciej z klasy 6a

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Tytuł laureata zdobyta:
- Kozikowska Martyna z klasy 6b

Tytuł finalisty zdobyli:
- Chojnowski Antoni z kasy 6a
- Karwik Maciej z klasy 6a

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Tytuł laureata zdobył:
- Karwik Maciej

Tytuł finalisty zdobyła:
- Ośka Maja

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Dyrekcja i Nauczyciele SASP
(17.03.2017)

 

  Przedmiot Finaliści kolejnych eliminacji
Konkursów Przedmiotowych dla Uczniów Szkół Podstawowych
organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2016/2017.
 Eliminacje
szkolne
Eliminacje
rejonowe
Eliminacje
wojewódzkie 
 Język polski 1. Ośka Maja - 6b
2. Popiołek Wiktoria - 6b
3. Karwik Maciej –6a
1. Ośka Maja - 6b
2. Karwik Maciej- 6a

Tytuł laureata:
Karwik Maciej

Tytuł finalisty:
Ośka Maja

 

 Język angielski 1. Kozikowska Martyna - 6b
2. Kujawa Ewa - 5a
3. Karwik Maciej - 6a
4. Zimny Katja - 5b
5. Popiołek Wiktoria - 6b
6. Kristiansen Ingrid - 6a
7. Chojnowski Antoni - 6a
8. Krzyżanowski Adam - 6a
9. Skorwider Pola - 6a

1. Kozikowska Martyna- 6b
2. Chojnowski Antoni- 6a
3. Karwik Maciej - 6a

 Tytuł laureata:
Kozikowska Martyna - 6b

Tytuł finalisty:
Chojnowski Antoni - 6a
Karwik Maciej - 6a

 Matematyka 1.Palikowska Olga - 5b
2.Ośka Maja - 6b
3.Skorwider Pola - 6a
4.Karwik Maciej- 6a
5.Kozikowska Martyna- 6b
6.Chojnowski Antoni- 6a
7.Popiołek Wiktoria- 6b
8.Ciecierska Aniela- 6b
9.Korniluk-Felskowski Emil- 6b
1. Palikowska Olga - 5b
2. Chojnowski Antoni- 6a
3. Popiołek Wiktoria- 6b
4. Ośka Maja- 6b
5. Ciecierska Aniela- 6b
6. Karwik Maciej- 6a

Tytuł laureata:
Palikowska Olga- 5b

Tytuł finalisty:
1. Ciecierska Aniela - 6b
2. Ośka Maja- 6b
3. Popiołek Wiktoria - 6b
4. Chojnowski Antoni - 6a
5. Karwik Maciej - 6a