Gratulujemy uczniom klas ósmych SASP świetnych wyników z Egzaminu Ósmoklasisty! Średnia wyników naszych trzech klas z języka polskiego i matematyki powyżej 80%, a z języka angielskiego powyżej 95 % plasuje naszą szkołę w czołówce szkół! Jest to ogromny sukces zarówno uczniów, którzy poprzez systematyczną pracę i rozwijanie talentów mogli realizować ambitne cele, jak i w równym stopniu nauczycieli, którzy przez cały okres edukacji ich wspierali,  a dzięki doświadczeniu i pasji sprawili, że edukacja dała doskonałe rezultaty w wielu dziedzinach i aspektach życia.

Uczniowie ze szkół Sopotu osiągnęli najwyższe średnie wyniki w województwie pomorskim a nasza szkoła dzięki swoim fantastycznym wynikom miała ogromny wpływ na taką średnią.
Poniżej przedstawiamy porównanie średnich wyników SASP na tle miasta Sopotu oraz województwa pomorskiego.
 sasp wyniki v2
Dyrekcja Sopockiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej