Podczas koncertu "Pamiętajmy o Osieckiej" w Operze Leśnej nasi wolontariusze z SASP i z SAL  Wit Dobrowodzki i Marek Molenda świetnie się spisali pomagając przy organizacji imprezy dedykowanej mieszkańcom Sopotu. Dziękujemy!

Koncert dla Sopocian 1

Koncert dla Sopocian

Taida Szczepańska-Podumis
(17.09.2020)

Wolontariuszki i wolontariusze, w ten weekend, 12 i 13 września odbędą się w Sopocie dwa ciekawe wydarzenia, które możecie wesprzeć swoim udziałem w ramach wolontariatu. Szczegóły poniżej:

Jesienne 🍂 koncerty w Operze Leśnej dla Mieszkańców Sopotu to już tradycja. W tym roku nie mogło być inaczej☺️

Sopot zaprasza na Koncert dla Mieszkańców - „Pamiętajmy o Osieckiej" już w tę sobotę czyli 12 września o godz. 18.00.
Masz ochotę wziąć udział w tym miłym wydarzeniu? Razem z Sopockim Wolontariatem jest to możliwe:)

osiecka

Dni Solidarności z osobami Chorującymi Psychicznie 2020 tuż - tuż! Dlatego nie zwlekamy i kilku Wolontariuszy szukamy ❗️ 😁

Zapraszamy chętne osoby do współtworzenia Festynu Tolerancji - Inauguracja Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie, który
odbędzie się 13 września przy sopockim MOLO. 🌞

Taida Szczepańska-Podumis
(09.09.2020)
W ostatni weekend na wodach Zatoki Gdańskiej podczas zawodów Volvo Gdynia Sailing Days, będących jedną z największych imprez żeglarskich w Polsce, odbyło się siedem wyścigów katamaranów klasy Hobie Cat 16. Borys minął linię mety jako pierwszy z ogromną przewagą w sześciu z nich, co pozwoliło cieszyć się z najwyższego stopnia podium, potwierdzając tym samym znakomitą formę, jak na Wicemistrza Polski przystało.

bORYS pODUMIS

Gratulujemy Borysowi i Jego Rodzicom!!!

Anna Pławczyk
(02.09.2020)

Z radością i dumą informujemy o bardzo dobrych wynikach naszych Ósmoklasistów!

Mimo wyzwań, jakie przysporzyła pandemia i edukacja zdalna uczniowie dali z siebie wszystko!
Jak widać z zestawienia poniżej, wyniki SASP odbiegają znacznie, są prawie dwukrotnie wyższe od średniej krajowej czy województwa.
Ze skali centylowej wynika, że nasi uczniowie znaleźli się w niewielkim gronie uczniów z najwyższymi wynikami w kraju.

Serdecznie gratulujemy Uczniom, Nauczycielom oraz Rodzicom.

wyniki 8 klasa 2020
14.08.2020 r.
Dorota Kuzebska

Pragniemy z radością poinformować o kolejnym sukcesie naszego Ucznia z klasy 7c Borysa Podumisa! Po wakacjach do szkoły wróci Wicemistrz Polski w żeglarstwie w klasie Hobie Cat 16.
Regaty Ustka Charlotta Sailing Days 2020 odbyły się w dniach 7 - 9 sierpnia na pełnym morzu. W klasie katamaranów Hobie Cat 16 o tytuł Mistrza Polski walczyło 20 załóg w tym Mistrzowie Europy i byli Mistrzowie Świata. Nasi nastolatkowie nie wystraszyli się ani porywistego wiatru ani dorosłych, utytułowanych załóg i w ostatecznej klasyfikacji ulegli jedynie Mistrzom Europy.
Gratulujemy Borysowi i Jego Rodzicom!!!

Anna Pławczyk
(27.08.2020)