Gratulujemy uczniom klas ósmych SASP świetnych wyników z Egzaminu Ósmoklasisty! Średnia wyników naszych trzech klas z języka polskiego i matematyki powyżej 80%, a z języka angielskiego powyżej 95 % plasuje naszą szkołę w czołówce szkół! Jest to ogromny sukces zarówno uczniów, którzy poprzez systematyczną pracę i rozwijanie talentów mogli realizować ambitne cele, jak i w równym stopniu nauczycieli, którzy przez cały okres edukacji ich wspierali,  a dzięki doświadczeniu i pasji sprawili, że edukacja dała doskonałe rezultaty w wielu dziedzinach i aspektach życia.

Uczniowie ze szkół Sopotu osiągnęli najwyższe średnie wyniki w województwie pomorskim a nasza szkoła dzięki swoim fantastycznym wynikom miała ogromny wpływ na taką średnią.
Poniżej przedstawiamy porównanie średnich wyników SASP na tle miasta Sopotu oraz województwa pomorskiego.
 sasp wyniki v2

Dyrekcja Sopockiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej
Anna Pawłowska
Dorota Kuzebska

Po trudach intensywnej nauki w roku szkolnym 2018/2019 nadszedł czas odpoczynku. Życzymy zabawy, słońca, przygód, radości, zwiedzania pięknych miejsc i poznania ciekawych ludzi oraz bezpiecznych powrotów!

WAKACJE

Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja oraz nauczyciele SASP

Deszczowy poranek został zamieniony na ekologiczną, kreatywną inwencję twórczą podczas Zielonej Szkoły. Z dostępnych surowców dzieci miały za zadanie przygotować scenariusz i stroje na 10 minutowe wystąpienie. Inwencja twórcza dzieci, pomysłowość przerosła najśmielsze oczekiwania. Efekty ich pomysłowości można podziwiać na zdjęciach.

zielonaszkola4w

Aleksandra Butowska
Elżbieta Żołnieruk
Mirek Makaruk
(17.06.2019)

30 maja 2019 podczas Dnia Matematyki odbył się m.in. konkurs E -MathFun. Tym razem autorami zadań konkursowych, zdjęć i filmów byli uczniowie. W realizacji przedsięwzięcia bardzo pomogli gimnazjaliści oraz uczniowie klasy 8b. Serdecznie dziękujemy!

na www

Zapraszam do galerii zdjęć

Alicja Masztak
(13.06.22019)

Dnia 7 czerwca odbył się w naszej szkole Bal uczniów klas 8.

Zapraszam do obejrzenia poloneza w wykonaniu młodzieży

Anna Pławczyk
(13.06.2019)