Drodzy uczniowie - po tym wyjątkowym roku szkolnym nasze życzenia dla Was również są w wyjątkowej formie - kliknij tutaj.

Dyrekcja i nauczyciele SASP
(26.06.2020)

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu z okazji oficjalnych urodzin królowej Elżbiety II
The Royal Hat Competition
1 miejsce Alicja i Michalina klasa 4a👒
2 miejsce Marysia klasa 2a👒
3 miejsce Sonia klasa 4a👒
The Royal Crown Competition
1 miejsce Emilia klasa 4a👑
2 miejsce Igor klasa 6c👑
3 miejsce Weronika i Oriana klasa 3b👑
 cap1w

cap2w

cap3w

cap4w

cap5w

cap6w

cap7w

cao8w
Gratulujemy!!!
Ewa Krzemińska-Lewandowska
(26.06.2020)
Kochane Wolontariuszki, kochani Wolontariusze,

w imieniu osób i instytucji, które wspieraliście aktywnie w tym roku szkolnym pragnę Wam bardzo serdecznie podziękować za Waszą bezinteresowną dobroć, poświęcony czas, niesamowitą, pozytywną energię i niesłabnącą chęć do działania. Brawo Wy!
Wolontariat podziekowanie

Wolontariat SSA
Taida Szczepańska-Podumis

Nasi Kochani Autonomiczni Odyseusze,

… sami wiecie, ten rok nie był łatwy, zupełnie inny niż wszystkie poprzednie w Odysei Umysłu … . Nie udało nam się wystąpić z przyczyn niezależnych od nas… To przykre, ale musimy ten smutek odsunąć i przegonić i zacząć powoli patrzeć w przyszłość i mieć nadzieję, że w następnym roku wspólnie będziemy tworzyć nowe wspaniałe odysejowe dzieła!

Dzisiaj chciałybyśmy Wam przede wszystkim podziękować za Waszą ciężką pracę w tym roku szkolnym. Za wszystkie Wasze pomysły, odkrycia, innowacje oraz entuzjazm do działania! Jeśli mielibyśmy przeliczyć Waszą pracę w godzinach, to: pracowaliście łącznie 40 godzin w szkole plus niezliczoną ilość godzin w domu, poświęconą na pracę i myślenie nad scenariuszem, rekwizytami itp. Pracowaliście jak mróweczki, każdy z Was bardzo się starał! Bardzo to doceniamy! Wszystkie trzy problemy CO LECI W SIECI ( klasa 4), PERSPEKTYWA DETEKTYWA( klasa 6) oraz NONSENSY Z SENSEM( klasa 5) były bardzo pomysłowe i według nas najlepsze na świecie!!!

Wakacje to czas na regenerację i ładowanie akumulatorów kreatywności, które będą Wam i nam potrzebne do działania. Dlatego życzymy Wam dobrego wypoczynku, uśmiechu oraz wielu przygód.

A już pojawiły się nowe problemy i ich streszczenia... !!

Dlatego prosimy Was: nie przestawajcie marzyć, myśleć i tworzyć !!

P.S. W szkole czeka na każdą Odyseuszkę i każdego Odyseusza zasłużony medal.

Wasze Trenerki

Taida Szczepańska-Podumis

Lucyna Dorawa-Biłanicz
(25.06.2020)

Dzisiaj swoje świadectwa odebrali uczniowie klas 8. Oto nasze życzenia dla Was - kliknij tutaj.

Marcin Lewiński