W dniach 12-14 czerwca klasy 0-3 wesoło bawiły się na zielonej szkole w Stawiskach pod hasłem Tajemnice Sosnowych Wzgórz - Różdżka Czterech Żywiołów. W lesie szukaliśmy czarodziejów sprawujących pieczę nad żywiołem ognia, wody, powietrza i ziemi i zdobywaliśmy ich amulety. Zmierzyliśmy własne siły w grze terenowej, która nastawiona była na współpracę zespołową. Późnymi wieczorami bawiliśmy się w podchody. Wszystkim dopisywał dobry humor.

zielonaszkola03w

Zapraszam do galerii zdjęć

Aldona Ciecholewska
(18.06.2019)

W tym roku po raz kolejny nasza szkoła brała udział w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta Sopot "Chronimy drzewa, zbieramy makulaturę". Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców oraz pracowników naszej szkoły udało nam się zbiórką wywalczyć III miejsce wśród sopockich szkół podstawowych. Najlepszymi uczniami w zbiórce makulatury w naszej szkole okazali się: Tomasz Cyranowski z klasy IIb, Weronika Szydłowska z II b oraz Natasza Witaszewska z klasy IIa.
Makulatura na wwwW
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy choć najmniejszą zbiórką, segregacją przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu.
Zapraszamy do mini relacji z wręczenia nagród w Urzędzie Miasta.

Agnieszka Murglin i Anna Knieć koordynatorki konkursu
(12.06.2019)

Wraz z majowym ociepleniem ogłoszony został konkurs ekologiczno-angielsko-plastyczny. O tym, jak ważne są pszczoły nikomu nie trzeba tłumaczyć. Każdy dobrze wie, że bez tych pożytecznych owadów nie byłoby życia na naszej planecie. Młodsi nasi uczniowie z klas 0-1 mieli wykonać dowolną techniką pszczołę. a uczniowie z klas 2-3 plakat edukacyjny dotyczący ciekawostek z życia pszczół. Powstały przepiękne prace, wśród których trudno było wybrać tę naj... w każdej było  coś pięknego i niepowtarzalnego. Dlatego też jury jednogłośnie ogłosiło, iż wszyscy uczestnicy sa zwycięzcami.
w1  IMG 20190610 125300w2
IMG 20190610 125217w3  IMG 20190610 125309w4

Agnieszka Murglin, Hanna Dobke, Katarzyna Konoplańska
(11.06.2019)
Trzecią edycję Konkursu Dziecięcej Piosenki Angielskiej mamy już za sobą. Jak co roku uczestnicy dopisali z bogatym repertuarem. Udało się wyłonić zwycięzców trzeciej edycji. Miło nam poinformować, że nasze uczennice z klasy III - Tola Wawrzkiewicz, Ola Piontecka, Michalina Mila, Daria Węgrzyńska, Lena Romulewicz oraz Ula Więckowska w kategorii "Zespół klasy 2-3" wywalczyły drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!
one

Agnieszka Murglin i Hania Dobke