aus112 Kwietnia odbył się legendarny Dzień Australijski w SASP. Nasi uczniowie gościli w szkole licznych zagranicznych gości. Mieli możliwość posłuchania wykładu naszych przyjaciół z Australii i Nowej Zelandii. Odbyły się wesołe i twórcze warsztaty dla maluchów, wspólne muzykowanie i dekorowanie. Każdy miał okazję zrobić sobie selfie ze szkolnym kangurem.

aus2

Dzień Australii był wspaniałym, międzykulturowym doświadczeniem zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Dzieciaki aktywnie włączyły się w naszą zabawę! Wszyscy chętnie i ciepło przyjmowali gości w swoich klasach. Uczniowie SASP płynnie rozmawiali w języku angielskim, śpiewali piosenki i rozmawiali z podróżnikami.

aus3   aus4

Dzień Australii to nie tylko zabawa, ale i wiedza. Uczniowie klas siódmych mogli posłuchać wykładów w języku angielskim, które przygotowali dla nich starsi koledzy z gimnazjum. Brali udział w wymagającym konkursie o tematyce australijskiej. Rozwiązywali ćwiczenia oraz poruszali tematykę australijską na bieżących zajęciach.

Paweł Zalewski
(24.04.2018)