insta

7 czerwca w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbyła się gala wręczenia nagród Wielkiego Maratonu Czytelniczego, na której nagrody otrzymali laureaci konkursu: Antonina Sadowska 3a, Mateusz Marszałł 3b, Wiktor Komar-Komarowski 6b

oraz finaliści konkursu: Maja Jagniewska 3a, Natalia Kamińska 3a, Barbara Baraniak 6b, Emilia Monkiewicz 6a, Wiktoria Popiołek 5b.

Wszystkim Maratończykom serdecznie gratulujemy
Aldona Ciecholewska
(8.06.2016)

Z przyjemnością informuję o sukcesach naszych uczniów w konkursach historycznych.

OLIMPIADA HISTORYCZNA ARCHIMEDES HISTORIA PLUS
laureatami tego konkursu zostali:
- III stopnia
Wiktor Welenc,
Julia Hintz,
Ewa Kujawa,
Maksymilian Urbaniak,
Paweł Karaszewski,
Zosia Panek,
Karolina Pelc,
Wiktoria Popiołek;
- IV stopnia
Janek Zaremba,
Katja Zimny,
Krzyś Wdowiak,
Kuba Rozwadowski,
Hubert Barski,
-V stopnia
Olga Palikowska,
Kalina Kalwasińska,
Natalia Leżuchowska,
Zuzia Borkowska,
Emilia Monkiewicz.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY \"KRĄG\"
Martyna Kozikowska- bardzo dobry wynik z testu,
Wiktoria Kamińska- wyróżnienie za album o dynastiach panujących w Polsce.

CHARAKTERYSTYCZNE POSTACI SOPOCKICH ULIC
Zuzia Głombiowska zajęła I miejsce.

Gratuluję wszystkim osobom wyróżnionym i życzę dalszych sukcesow!

Ewa Pasznik
6.06.2016)

Międzynarodowy Konkurs Kangur

Tytuł LAUREATA otrzymali:
Olga Palikowska i Paweł Karaszewski.
Wyróżnienia otrzymali:
Igor Strzyżyński, Mateusz Ruciński, Iga Popiołek, Krzysztof Karwik, Natalia Kamińska, Mateusz Marszałł, Maja Jagniewska, Małgorzata Rutkowska, Jan Zieńkowicz, Szymon Kiejzik,
Jakub Kaźmierczak, Maciej Karwik, Pola Skorwider, Aniela Ciecierska, Maja Ośka, Wiktoria Popiołek, Aleksandra Malesińska, Mateusz Banaszak, Aleksandra Cichy, Zofia Zieńkowicz, Wiktor Komar-Komarowski, Emilia Monkiewicz, Tymon Kamiński.

Ogólnopolski Konkurs Max Matematyczny

Bardzo dobry wynik uzyskali:
Jakub Każmierczak, Paweł Karaszewski, Maciej Karwik.
Dobry wynik otrzymali:
Katja Zimny, Wiktor Welenc, Emil Felskowski-Korniluk, Emilia Monkiewicz, Wiktor Komar-Komarowski


Konkurs Matematyczny Muszelka

Tytuł LAUREATA uzyskali:
Olga Palikowska, Wiktor Komar-Komarowski.
Finalistami zostali:
Maja Ośka, Martyna Kozikowska, Julia Hinz.


GRATULACJE!!!

Dorota Kuncer
(3.06.2016)

Dwoje uczniów SASP - Mateusz Marszałł z klasy 3B oraz Justyna Rymarzak z klasy 2B - zostało laureatami konkursu języka angielskiego Olimpusek, zajmując odpowiednio 9 i 14 miejsce.
Serdecznie gratuluję!

Monika Maj
(03.06.2016)

Uczennice klasy 5a Pola Skorwider i Marta Pilarczyk otrzymały wyróżnienie w konkursie filmowym Advert Fun. Zadanie konkursowe polegało na zaprezentowaniu w języku angielskim parodii reklamy. Wyróżnionym uczennicom serdecznie gratulujemy!

Monika Maj
(31.05.2016)

Bardzo miło nam poinformować o sukcesie uczennicy klasy 5b Zuzanny Głombiowskiej, która zajęła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym W trosce o nasze bezpieczeństwo, odbywającym się w budynku Straży Pożarnej w Sopocie.
Zuziu - gratulujemy sukcesu i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!

Zapraszam do galerii zdjęć
Lucyna Dorawa-Biłanicz
(20.05.2016)

Miło mi poinformować,że w tegorocznej wiosennej sesji konkursu Olimpus z języka angielskiego uczniowie naszej szkoły zajęli znakomite miejsca a wielu z nich uzyskało tytuł laureata.
Są to:
z klas czwartych:
Katja Zimny- miejsce 6
Olga Palikowska- miejsce 7
Ewa Kujawa- miejsce 9
Maksymilian Urbaniak- miejsce 11
Maksym Kowalewski- miejsce 13
Julia Hintz- miejsce 14

z klas piątych:
Antoni Chojnowski- miejsce 10
Maciej Karwik- miejsce 12
Natalia Kiedrowska- miejsce 12
Pola Skorwider- miejsce 13
Ingrid Kristiansen- miejsce 14
Marta Pilarczyk- miejsce 15

z klas szóstych:
Emilia Monikiewicz - miejsce 11

Serdecznie gratuluję!
Monika Maj
(19.05.2016)

Nasi uczniowie zostali wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie - OMNIBUS.

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie otrzymali:

- Julia Hintz - kl. 4a,
- Jakub Kaźmierczak - kl. 4b,
- Katja Zimny - kl. 4b,
- Antoni Chojnowski - kl. 5a (+ nagroda rzeczowa),
- Wiktoria Popiołek - kl. 5b,
- Maciej Karwik - kl. 5a,
- Emilia Monkiewicz - kl. 6a,
- Alicja Rutkowska - kl. 6a,
- Konstanty Milancej - kl. 6b,
- Barbara Baraniak - kl. 6b,
- Zofia Zieńkowicz - kl. 6b,
- Nell Ryan - kl. 6b,
- Mieszko Ruciński - kl. 6b,
- Julia Zielińska - kl. 6a.

Z kolei dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie otrzymały:

- Natalia Kiedrowska - kl. 5a,
- Zuzanna Głombiowska - kl. 5b.


Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
Danuta Kifner
(17.05.2016)

Uczniowie klas 3 Wit Dobrowodzki, Mateusz Marszałł i Antonina Sadowska reprezentowali szkołę uczestnicząc w V Wojewódzkim konkursie wiedzy ,,Szlakiem polskich legend". Wykazali się ogromną wiedzą i zajęli wspaniałe I miejsce.

Gratuluję sukcesu i dziękujemy  za godne reprezentowanie naszej szkoły! Galeria zdjęć

Aldona Ciecholewska
(13.05.2016)

Konstanty Milancej - uczeń klasy 6b- został wyróżniony w III Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim "Gramatyka bez tajemnic".

Serdecznie gratuluję.
Danuta Kifner
(9.05.2016)