insta

zdjęcie na czołówkę







Z ogromną przyjemnością informujemy, że w IX Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Patriotycznej nasi uczniowie osiągnęli wspaniałe sukcesy!

  • Gaja Janaszek i Małgosia Rutkowska z klasy 4B zdobyły I miejsce w Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej w kategorii zespoły klas 4-6,
  • Zosia Panek z klasy 5 B zajęła II miejsce w Konkursie Recytatorskim o Tematyce Patriotycznej,
  • Michał Szulc z klasy II A zajął IV miejsce Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej w kategorii klas 1-3,
  • Wit Dobrowodzki z klasy IV A zajął VI miejsce w Konkursie na Prezentacje Multimedialną o Tematyce Patriotycznej,
  • Zuzia Marzec z klasy III C otrzymała wyróżnienie Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej w kategorii klas 1-3.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom i życzymy im dalszych sukcesów!

Zdjęcia laureatów, dyplomów i pucharów.

Ewa Pasznik i Marianna Kłosińska

Informuję, że nasi uczniowie:

1.Palikowska Olga - klasa 5b
2.Ośka Maja - klasa 6b
3.Skorwider Pola - klasa 6a
4.Karwik Maciej- klasa 6a
5.Kozikowska Martyna- klasa 6b
6.Chojnowski Antoni- klasa 6a
7.Popiołek Wiktoria- klasa 6b
8.Ciecierska Aniela- klasa 6b
9.Korniluk-Felskowski Emil- klasa 6b

zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z matematyki.
Serdecznie gratuluję.
Alicja Masztak

Z radością informuję, że nasi uczniowie:
- Maja Ośka z kl. 6b,
- Wiktoria Popiołek z kl. 6b
- Maciej Karwik z kl. 6a
zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z języka polskiego.

Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Danuta Kifner
(21.11.2016r.)

Stypendiami Prezydenta Miasta Sopotu na rok szkolny 2016/2017 za szczególne osiągnięcia w nauce, sporcie i sztuce zostali uhonorowani uczniowie SASP:
 
Hintz Julia z klasy V a
Absolwent Milancej Konstanty
Absolwentka Nell Ryan
Katja Zimny z klasy V b


Serdecznie gratulujemy sukcesu!
Nauczyciele i dyrekcja SASP

We wtorek 27 września 2016 r. w MDK w Sopocie odbyły się Mistrzostwa Sopotu Szkół Podstawowych w szachach. Reprezentacja SASP zajęła I miejsce i będzie walczyć o dalsze laury na wyższym szczeblu. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

- Hubert Barski kl. VI,
- Maciej Karwik kl. VI,
- Krzysztof Karwik kl. IV,
- Olga Palikowska kl. V.

Gratulujemy!!!

29.09.2016 r.
Ania Mrozińska

Serdecznie gratulujemy Oldze Palikowskiej za prestiżowe osiągnięcie jakim jest otrzymanie tytułu Stypendystki Prezydenta Miasta Gdańska za szczególne osiągnięcia w nauce za rok szkolny 2015/2016

 

Dyrekcja i Nauczyciele SASP
06.09.2016 r.

Serdeczne gratulacje dla Małgorzaty Rutkowskiej, uczennicy klasy 3b, która zdobyła pierwszą nagrodę w swojej grupie wiekowej w finale XXXIII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej.
http://mdk.sopot.pl/index.php/aktualnosci/460-final-xxxiii-wojewodzkiego-konkursu-recytatorskiego-poezji-polskiej

Monika Lidzbarska
(06.06.2016r.)

Miło mi poinformować, iż w gronie laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia są także uczniowie naszej szkoły:

Na poziomie klas I - III:
Mateusz Marszałł - laureat (8. Miejsce w kraju)
Krzysztof Karwik - laureat (10. Miejsce w kraju)
Natalia Kamińska - wyróżnienie (12. Miejsce w kraju)

Na poziomie klas IV - VI:
Barbara Baraniak - laureatka (3. Miejsce w kraju)
Zofia Zieńkowicz - laureatka (3. Miejsce w kraju)
Julia Bielińska - laureatka (4. Miejsce w kraju)
Wiktor Komar - Komarowski - laureat ( 6. Miejsce w kraju)
Helena Kulwikowska - laureatka ( 8. Miejsce w kraju)
Konstanty Milancej - laureat (10. Miejsce w kraju)
Wiktoria Popiołek - wyróżnienie ( 12. Miejsce w kraju)

Gratulacje!

Anna Pławczyk
(16.06.2016)

Dużym sukcesem zakończyły się Mistrzostwa Sopotu w indywidualnych biegach przełajowych. Najszybciej trasę pokonała uczennica naszej szkoły Nina Arcisz i to ona została mistrzynią Sopotu. Znakomicie zaprezentowały się pozostałe dziewczyny: Barbara Baraniak (6 m-ce), Wiktoria Maciejewska (15), Aniela Ciecierska (17), które drużynowo zajęły drugie miejsce, przegrywając tylko jednym punktem.
Chłopcy drużynowo zajęli trzecie miejsce, a indywidualnie ich osiągnięcia prezentują się następująco: Jakub Siekierski (5 m-ce), Antek Ciecierski (7), Atrur Chudzicki (12), Franciszek Dębowski (17), Konstanty Milancej (19).

Dziękujemy za zaangażowanie i serdecznie gratulujemy:

zapraszamy do galerii zdjęć:
kliknij tutaj
kliknij tutaj


Michał Wach
(10.06.2016)

Olbrzymim sukcesem zakończyły się Mistrzostwa Sopotu w mini piłce nożnej rozgrywane w dniach 9 i 10 maja 2016. Tytuły mistrzowskie wywalczyły obie nasze reprezentacje! Dzięki znakomitej postawie, po zakończeniu turnieju, mogliśmy wspólnie znieść ręce w geście triumfu.
Dziewczęta: Basia Baraniak, Aniela Ciecierska, Magda Czyżewska, Maja Ośka, Nell Ryan, Maja Wawrzynowicz, Zosia Zieńkowicz, Emilia Monkiewicz, Anna Kaczmarska, Magdalena Karwowska
Chłopcy: Antek Ciecierski, Kuba Siekierski, Artur Chudzicki, Piotr Kaźmierczak, Mateusz Banaszak, Emil Korniluk-Felskowski, Franek Dębowski, Piotr Tabeau, Krzysztof Wdowiak, Jan Brejna

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do galerii zdjęć:
kliknij tutaj
kliknij tutaj

Michał Wach
(10.06.2016)