insta

Z ogromną radościa informujemy, że nasze uczennice zostały laureatkami XI Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Patriotycznej.

Małgorzata Rutkowska z klasy 6b - w konkursie piosenki patriotycznej zdobyła 1. miejsce
Ola Biłanicz z klasy 8c - w konkursie piosenki ludowej zdobyła miejsce 2.
Wyniki wszystkich uczestników można sprawdzić tutaj
Serdecznie gratulujemy i życzymy wyśpiewania kolejnych wygranych!
 
Dorota Siemiątkowska-Michalska
(21.11.2018)
Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska dla uczniów szczególnie uzdolnionych za wybitne osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2017/18 otrzymali uczniowie SASP:
Martyna Kozikowska, 
Wiktoria Popiołek.
Olga Palikowska została uhonorowana stypendium dla wybitnych talentów w postaci indywidualnego programu rozwoju ucznia. 
 
 
Stypendium Rady Miejskiej Burmistrza Gminy Żukowo za szczególne osiągnięcia artystyczne 
otrzymała uczennica SASP Aleksandra Biłanicz.
 
Rada Nauczycieli oraz Dyrekcja SSA serdecznie gratulują i życzą dalszych sukcesów!
(01.10.2018)

 

Kolejna edycja I live by the Sea zakończyła się sukcesem dla uczniów naszej Szkoły! Międzynarodowy konkurs fotograficzny, wymagający opisu fotografii w języku angielskim to połączenie talentu artystycznego oraz językowego. Laureatkami tegorocznej edycji, której wyniki ogłoszono w Brukseli zostały Maria Kaszubowska z klasy 5a oraz Martyna Kozikowska z klasy 7b.
Wielkie Gratulacje!
Zapraszam do obejrzenia filmu z wynikami konkursu i fotografiami laureatów: https://www.youtube.com/watch?v=Yy5Z7EIO3WY.

Karolina Fornalewicz
(08.06.2018)

16 maja w Urzędzie Miasta w Sopocie odbyło się wręczenie nagród za osiągnięcia w miejskich konkursach dla klas drugich i trzecich.

Konkursy uczniów klas 23 s


Jantarek - konkurs polonistyczny dla uczniów kl. 2
III miejsce - Mikołaj Gugała kl. 2
VI miejsce - Jan Staniewicz kl. 2


Rachmistrz - konkurs dla uczniów kl. 3
I miejsce - Natalia Monkiewicz kl.3a
II miejsce - Piotr Banaszak kl.3a


Ortografik - konkurs dla uczniów kl. 3
IV miejsce Natalia Monkiewicz kl.3a


Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Zapraszam do galerii zdjęć


Aldona Ciecholewska
(20.05.2018)

Aleksandra Wasiewicz, uczennica klasy 6b, za osiągnięte wyniki została powołana przez Polski Związek Żeglarski do Kadry Narodowej Polski w klasie Techno.

Ola zaczęła swoją przygodę z windsurfingiem w wieku 8 lat, a od 4 lat jest zawodnikiem Sopockiego Klubu Żeglarskiego w Sopocie SKŻ Ergo Hestia Sopot.

W roku 2017 i 2018 wielokrotnie stawała na podium w regatach międzynarodowych, walczyła o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska klasie Bic Techno oraz o Puchar YC Residence Sopot w klasie Bic Techno. Ola jest rownież wzorową uczennicą, zawsze przygotowaną do zajęć, uśmiechniętą i bardzo koleżeńską.

Ola Wasiewicz1a

Ola Wasiewicz2

 

Dotychczasowe sukcesy:

14-15.05.2016 -Regaty o Puchar YC Residence Sopot w klasie UKS BT 4.0- II miejsce

03-05.06.2016- Międzynarodowe Regaty w Windsurfingu Szturwał Kalisz w klasie UKS 4.0- III miejsce

16-19.06.2016 - Regaty o Puchar Prezydenta Sopotu w klasie BT UKS 4.0- III miejsce

2-3.07.2016 - Regaty o Puchar YC Residence Sopt w klasie UKS BT 4.0- II miejsce

08-10.07.2016 - Regaty Puchar Prezydenta Miasta Gdańska w klasie BIC TECHNO 4.0- III miejsce

1-2.10.2016 - Regaty o Puchar YC Residence Sopot w klasie UKS BT 4.0- II miejsce

1-2.10.2016 - Regaty o Puchar YC Residence Sopot w klasie BIC TECHNO 5.8 - I miejsce

29-30.04.2017 - Regaty o Puchar YC Residence Sopot w klasie BIC TECHNO 5.8- III miejsce

13-14.05.2017 - Regaty o Puchar YC Residence Sopot w klasie BIC TECHNO 293 5.8- I miejsce

7-9.07.2017 - Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska w klasie BIC TECHNO 5.8 - III miejsce

15-16.07.2017 - Regaty o Puchar YC Residence Sopt w klasie BIC TECHNO 299 5.8- I miejsce

16-17.09.2017- Regaty o Puchar Prezydenta miasta Gdańska w klasie BIC TECHNO 6.8- I miejsce

09-11.08.2017- Mistrzostwa Polski Młodzików w windsurfingu w Kiekrzu w klasie BIC TECHNO 6.8- IV miejsce

19-20 .08.2017- Regaty o Puchar YC Residence Sopot w klasie BIC TECHNO 6.8- I miejsce

2-4.06.2017 - Międzynarodowe Regaty w Windsurfingu Szturwał Kalisz w klasie BIC TECHNO 5.8- I miejsce

23-24..09.2017 - Windsurfingowe Mistrzostwa Pomorza w Osieku w klasie BIC TECHNO 6.8 - I miejsce

1.10.2017 - Regaty o Puchar YC Residence Sopot w klasie BIC TECHNO 293 6.8- I miejsce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Agnieszka Latoch
(22.03.2018)

Z wielką radością informujemy o sukcesie naszych uczniów w Wojewodzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Niemieckiej w Gdańsku

1.miejsce w kategorii klas 1-3  Wiktoria Peszko i Tola Wawrzkiewicz z klasy 2

1.miejsce w kategorii klas 4-7  Antonina Sadowska z klasy 5a

Nasze uczennice recytowały wiersze po niemiecku i wykonały je naprawdę z wielkim aktorskim talentem. Swoją interpretacją  zachwyciły jury zdobywając pierwsze miejsce w konkursie. Gratulujemy sukcesu!  

Konrecniem

Lucyna Dorawa-Biłanicz
(16.03.2018)

Z ogromną radością informujemy, że troje uczniów SASP zostało finalistami tegorocznego wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego:
Martyna Kozikowska (7b)
Katja Zimny (6b)
Maciej Karwik (7a)

Serdecznie Wam gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Zespół anglistek
(11.03.2018)

Z radością informuję o sukcesach następujących uczniów na Olimpiadzie z języka angielskiego OLIMPUS, którzy otrzymali tytuł laureata:


KLASA 4
Jan Taczkowski - miejsce 7
Julia Banacka - miejsce 7


KLASA 5
Zoe Corbett - miejsce 1
Antonina Sadowska - miejsce 7


KLASA 6
Julia Hintz - miejsce 7
Katja Zimny - miejsce 7


KLASA 7
Anna Jankowska - miejsce 6
Martyna Kozikowska - miejsce 7
Maciej Karwik - miejsce 8
Wiktoria Popiołek - miejsce 9
Julia Rudziks - miejsce 9
Marta Pilarczyk - miejsce 9
Antoni Chojnowski - miejsce 9
Natalia Kiedrowska - miejsce 10

Gratulujemy sukcesów!!!
Zespół anglistek
(06.03.2018)

Miło mi poinformować o wspaniałych sukcesach Uczniów Sopockich Szkół Autonomicznych w X Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Patriotycznej. Dwie uczennice SASP zostały podwójnymi laureatkami tego konkursu! Dodać trzeba, że w zmaganiach festiwalowych wzięło udział ponad 2 tysiące uczestników!

A oto szczegółowe wyniki naszych uczniów:
Małgosia Rutkowska z kl. 5B dwukrotnie zajęła I miejsce - w Konkursie Recytatorskim oraz w Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej,
Ola Biłanicz z kl. 7 C zdobyła III miejsce w Konkursie Piosenki Ludowej oraz VI miejsce w Konkursie Recytatorskim,
Antek Biłanicz z kl. 2A SAG - V miejsce w Konkursie Recytatorskim.

Serdecznie gratuluję tak wspaniałych osiągnięć i życzę dalszych sukcesów!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć oraz filmików (wkrótce).

Ewa Pasznik
(13.02.2018)

Z radością informujemy, że nasi uczniowie uzyskali wspaniałe wyniki w ogólnopolskim konkursie - W zaczarowanym świecie baśni.

Laureatką konkursu została Małgorzata Poszewiecka z kl. 4a.
Wyróżnienie otrzymały: Natalia Monkiewicz z kl. 3a i Oliwia Zachulska z kl. 4c

Serdecznie gratulujemy!


Aldona Ciecholewska
Danuta Kifner
(12.02.2018)