insta

Boisko przy ul. 23 Marca w Sopocie gościło reprezentacje szkół sopockich w rozgrywanych 2 kwietnia Mistrzostwach Sopotu w drużynowych biegach przełajowych. Najwięcej punktów w klasyfikacji Igrzysk Dzieci (2006 i mł.) zajęli dziewczęta i chłopcy, natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (2005-2003) dziewczęta wywalczyły pierwsze miejsce, natomiast chłopcy trzecie. Indywidualnie natomiast, aż 4 z 6 biegów zakończyły się zwycięstwami naszych uczniów.


Indywidualnie:
I miejsce – Inka Wawrzkiewicz w kategorii 2008 i młodsi
I miejsce – Maja Jagniewska w kategorii 2006-2007
I miejsce – Paweł Karaszewski w kategorii 2006-2007
I miejsce – Wiktoria Maciejewska w kategorii 2003-2005
II miejsce – Malwina Wasiewicz w kategorii 2008 i młodsi
III miejsce – Natalia Stasiak w kategorii 2006-2007
III miejsce – Julia Hintz w kategorii 2003 - 2005

Dziewczęta:

Laura Kulik, Helena Zieńkowicz, Malwina Wasiewicz, Lena Adamska, Inka Wawrzkiewicz, Martyna Bator, Maja Jagniewska, Natalia Stasiak, Natalia Węgrzyńska, Amelia Mikołajczyk, Wiktoria Maciejewska, Julia Hintz, Zofia Panek, Karolina Pelc, Anna Łoś.
Chłopcy:

Witold Binek, Michał Szulc, Artur Kampa, Kan Głombiowski, Jordan Maciejewski, Oskar Groening, Paweł Karaszewski, Karol Krygier, Feliks Łoś, Jan Zieńkowicz, Marcin Szulc, Aleks Janiak, Jakub Kaźmierczak.
Serdecznie wszystkim gratulujemy!

zwyciestwo dwruzynoweW

Michał Wach
(04.04.2019)

Konkurs Gier i Zabaw Ruchowych to okazja dla młodszych uczniów do reprezentowania naszej szkoły w zawodach sportowych. W rywalizacji z rówieśnikami z Sopotu, dzieci z roczników 2009 i 2010 zaprezentowały się znakomicie i zakończyły zmagania na pierwszym miejscu, wygrywając 6 z 10 rozegranych konkurencji.
Skład zwycięskiej sztafety:
Malwina Wasiewicz, Zuzanna Dębicka, Alicja Karwowska, Iga Grzenkowska, Jan Głombiowski, Michał Ośka, Szymon Stasiak, Witold Binek, Daria Węgrzyńska, Aniela Konopacka, Weronika Szydłowska, Lena Wojtkowiak, Antoni Konopacki, Mikołaj Gugała, Franciszek Pęczek, Tomasz Cyranowski.

Sukces tymbarkW

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Michał Wach
(04.04.2019)

Uczennica klasy 7b SASP Olga Palikowska uzyskała tytuł laureata w XIV Olimpiadzie Matematycznej Juniorów (2018/2019). 
Seredecznie gratulujemy!
Alicja Masztak
(29.03.2019)
Miło Nam poinformować, że Nasi uczniowie po raz kolejny osiągnęli sukcesy w konkursach matematycznych. Olga Palikowska została LAUREATEM XIV Olimpiady Matematycznej Juniorów, a w wraz z Kazimierzem Szyszkowskim uzyskali tytuł FINALISTY Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.
Konkurs finalistów matematycznych
 
Gratulujemy !!!
 
Piotr Gumienny
(25.03.2019)

Z przyjemnością informuję, że Anek Chojnowski z klasy 8A zajął II miejsce w W Metropolitarnym Konkursie Historycznym „ Armia Krajowa”. 
Serdecznie gratuluję Laureatowi i życzę Mu kolejnych sukcesów!

konkurs o AK1  konkurs o AK2

Ewa Pasznik
(04.03.2019)

Wiktoria Popiołek (kl. 8 B) i Maciek Karwik (kl. 8 A) zostali finalistami Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Serdecznie gratulujemy,
zespół polonistów
(28.02.2019)

Z radością informuję, że Wiktoria z 8 B i Maciek z 8 A zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego. 
Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki.

Kasia Bębenek
(23.12.2018)

Z radością informuję, że Ania Jankowska z 8 B otrzymała wyróżnienie w konkursie poezji zorganizowanym przez sopocki Młodzieżowy Dom Kultury. 
Aniu, gratulacje i wielu radości z dalszego pisania!

Kasia Bębenek
(23.12.2018)

Kuba specjalizuje się w konkurencji "Rubik's Snake" i w niej nie zostawił złudzeń, kto jest najszybszy w Polsce! W układaniu snake'a uplasował się na pierwszym miejscu z bestem 3.92 sekundy.

Zapraszamy do artykułu będącego sprawozdaniem z tej wyjątkowej imprezy - tutaj.

A Kubie gratulujemy sukcesu!

RubiArt 189w

 

RubiArt 348w  RubiArt 354w

Anna Pawłowska
(06.12.2018)

Niezwykle emocjonujący przebieg miały rozgrywane w dniach 19-20.11.2018 Mistrzostwa Sopotu w halowej piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Tak się złożyło, że ostatnie mecze turnieju decydowały o tytułach mistrzowskich i niestety w obu przypadkach nie zakończyły się one dla nas szczęśliwie. Mimo ambitnej postawy i niezwykłej woli walki dziewczęta zremisowały 3:3, przegrywając tytuł gorszym bilansem bramkowym, natomiast chłopcy ulegli 2:4.

IMG 3493  IMG 3553

 

IMG 3704  IMG 3719

 

IMG 3795  IMG 3890


Dziewczęta: Anna Łoś, Aleksandra Wasiewicz, Wiktoria Maciejewska, Maja Ośka, Aniela Ciecierska, Pola Gajzler, Vanessa Kulbikowska, Oliwia Kaszubowska

Chłopcy: Jakub Siekierski, Artur Chudzicki, Antoni Biłanicz, Piotr Kaźmierczak, Mateusz Banaszak, Emil Korniluk-Felskowski, Jakub Kaźmierczak


Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy do galerii zdjęć:
https://photos.google.com/share/AF1QipMLqyAiaq0VrGJ6IlRzxgIMPeugPHa0l2TOp1ZZH9jYfSZo9ByL3NzL2DQ-_9lkvw?key=SGNpbnhmcFIwNU1QcmZLRkdreTBIdmUwRVl4cGFB
https://photos.google.com/share/AF1QipMLqyAiaq0VrGJ6IlRzxgIMPeugPHa0l2TOp1ZZH9jYfSZo9ByL3NzL2DQ-_9lkvw?key=SGNpbnhmcFIwNU1QcmZLRkdreTBIdmUwRVl4cGFB

Michał Wach
(03.12.2018)