insta
Nasi uczniowie SASP:
Ala Baberowska
Wit Dobrowodzki
Maksymilian Doerffer
Natalia Kamińska
Krzysztof Karwik
awansowali do II etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów !!!!
 
Gratulujemy!
 
Alicja Masztak
Piotr Gumienny
(03.12.2020)

Miło nam poinformować, że uczniowie Naszej szkoły:
Baberowska Alicja
Dobrowodzki Wit
Kamińska Natalia
Karwik Krzysztof
awansowali do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z matematyki.
GRATULUJEMY !!!

W związku z pandemią etap rejonowy został przesunięty na 23.02.2021r.

Nauczyciele matematyki
Alicja Masztak
Piotr Gumienny
(04.11.2020)

Z ogromną dumą i radością informujemy, że praca i talenty naszych uczniów zostały docenione w postaci uhonorowania ich Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego na rok szkolny 2020/21.

Gratulujemy uczennicom:

1. Julii Hintz 
2. Oldze Palikowskiej
3. Katji Zimny 
 
Dyrekcja i nauczyciele Sopockiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej gratulują i życzą dalszych sukcesów. 
(30.10.2020)

Z radością informujemy, że Natalia Monkiewicz (kl. 6A), Małgorzata Rutkowska (kl. 8B) i Antonina Sadowska (kl. 8A) zakwalifikowały się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego!

Serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w przygotowaniach oraz dalszych sukcesów! :)
 
W imieniu polonistów,
Kasia Bębenek
(28.10.2020)
Gratulujemy naszym uczniom, którzy za wybitne osiągnięcia w nauce lub w nauce i sporcie zostali docenieni i uhonorowani Stypendium Prezydenta Sopotu za rok szkolny 2019/2020:
1. Hinz Julia
2. Katja Zimny
3. Palikowska Olga 
4. Monkiewicz Natalia
5. Kamińska Wiktoria
6. Kujawa Ewa 
7. Karaszewski Paweł 
8. Kalwasińska Kalina
9. Kisielewski Tomasz
10. Kamińska Natalia
11. Panek Zofia
12. Grzanka Julia  
13. Wasiewicz Malwina 
 
Serdeczne gratulacje od dyrekcji i nauczycieli Sopockiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej.
 
Dorota Kuzebska 
(27.10.2020)
W dniach 26-27.09.2020 r.  Kacper Kibiersza z 7b brał udział w regatach w Jesiennym Pucharze Prezydenta Miasta Gdyni oraz Mistrzostwach Pomorza, których organizatorem był Yacht Club Polski Gdynia.
 
Kacper2  Kacper3
 
Kacper zajął II miejsce w regatach, a tym samym został wicemistrzem Pomorza w klasie Optymist grupy B.
 
Kacper1
 
Gratulujemy Kacprowi oraz jego rodzicom!
 
Anna Pławczyk
(20.09.2020)
Dużym sukcesem Borys Podumis z klasy 7c zakończył tegoroczny, bardzo udany dla siebie sezon regatowy, zajmując 2 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów klasy Hobbie Cat 16. Zawody odbyły się w Gdańsku w dniach 18-20 września. 
 
Borys walka 1
 
Borys podium  
borys wicemistrz 1
 
borys hc16
Gratulujemy Borysowi oraz jego rodzicom!
 
Borys puchar
 
Anna Pławczyk
(29.09.2020)

Pierwsze miejsce Toli w Mistrzostwach Polski Młodzików! 

Tola2  Tola1w

Gratulujemy! 
 
 
Lucyna Dorawa-Biłanicz
(29.09.2020)
Z radością informujemy, że w miniony weekend Inka Wawrzkiewicz z klasy 7b wraz z drużyną Sopockiego Klubu Tenisowego wywalczyła pierwsze miejsce, zdobywając złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski do lat 12.
 
INKA1
 
Gratulujemy Ince i Jej Rodzicom!
 
INKA2   INKA3
 
 
Anna Pławczyk
(09.09.2020)
 

Pragniemy z radością poinformować o sukcesie, który odniósł Borys wygrywając  na katamaranie Hobie Cat 16 regaty Sopot Catamaran Cup zaliczane do Pucharu Polski. W dniach 06 - 07 czerwca odbyło się sześć wyścigów. Pierwszego dnia wraz ze sternikiem Aleksandrem Daniszewskim nie dali szans konkurencji wygrywając wszystkie wyścigi przy ekstremalnie silnym wietrze. Drugiego dnia popłynęli mądrze i bezpiecznie dowieźli zwycięstwo do mety.

https://m.facebook.com/events/856156191460234?view=permalink&id=861570854252101

Podumis1

 

Podumis2  podumis3

 

podumis4    podumis5

 

Pozdrawiamy
Taida i Bartek Podumisowie
(08.06.2020)