W konkursie Alfik matematyczny 14 uczniów naszej szkoły otrzyma nagrodę w postaci dyplomu za uzyskanie dobrego lub bardzo dobrego wyniku w konkursie. Są to:

3a - PIOTR BANASZAK - 6 miejsce w województwie - Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
3a - NATALIA MONKIEWICZ - 6 miejsce w województwie - Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
3b - ADAM JANICKI - 8 miejsce w województwie - Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
4c - IGOR STRZYŻYŃSKI - 5 miejsce w województwie - Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
4c - JULIA BANACKA - 29 miejsce w województwie - Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
6b - OLGA PALIKOWSKA - 2 miejsce w województwie - Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
6b - PAWEŁ KARASZEWSKI - 12 miejsce w województwie - Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
6b - JAKUB KAŹMIERCZAK - 16 miejsce w województwie - Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
6b - NATALIA LEŻUCHOWSKA - 49 miejsce w województwie - Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
7a - MACIEJ KRWIKK - 28 miejsce w województwie - Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
7a - MARTA PILARCZYK - 33 miejsce w województwie - Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
7b - MAJA OŚKA - 39 miejsce w województwie - Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
7b - MARTYNA KOZIKOWSKA -  46 miejsce w województwie - Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
7c - KAZIMIERZ SZYSZKOWSKI - 51 miejsce w województwie - Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

Serdecznie gratulujemy!

Alicja Masztak
(14.01.2018)

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że do eliminacji rejonowych konkursu kuratoryjnego z matematyki zakwalifikowali się następujacy uczniowie:

1. Olga Palikowska - klasa 6b
2. Paweł Karaszewski - klasa 6b
3. Kalina Kalwasińska - klasa 6b
4. Pola Skorwider- klasa 7a
5. Antek Chojnowski - klasa 7a
7. Aniela Ciecierska - klasa 7b

Alicja Masztak
(11.01.2018)

Z dumą informujemy o sukcesach naszych Maratończyków Czytelniczych:
Wiktoria Popiołek i Maja Ośka- laureatki,
Kuba Kaźmierczak - finalista,
Wit Dobrowodzki- wyróżniony.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do galerii zdjęć

Wiesia Wisłocka i Ewa Pasznik
(20.06.2017)

Finalista:
Małgorzata Poszewiecka kl. IIIa

Wyróżnienia:
Maja Sadowska kl. IIIc
Natalia Monkiewicz kl. IIa
Mateusz Ruciński kl. IIIc

Gratulacje!

Aldona Ciecholewska
(18.06.2017)

Z radością informuję, że
Małgosia Rutkowska z klasy 4 b zajęła I miejsce w finale XXXIV Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej.

Serdecznie gratuluję.


Danuta Kifner
(30.05.2017)

25 maja ogłoszono wyniki międzynarodowego konkursu "I live by the Sea", jest on kontynuacją serii "Mieszkam nad morzem". W konkursie brali udział uczniowie Sopockiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej, którzy przygotowali wiele pięknych fotografii związanych z tematem konkursu oraz redagowali opisy do nich w języku angielskim.
Szczególne gratulacje należą się uczennicom, których fotografie zostaną zaprezentowane na wystawie w budynku Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku.
Maja Ośka i Martyna Kozikowska to autorki prac, które 8 czerwca 2017 zostaną przedstawione na wystawie w Nowym Jorku.
Zapraszam do obejrzenia filmu podsumowującego konkurs:

https://www.youtube.com/watch?v=eu_Nju99XJU&feature=youtu.be

Serdecznie gratuluję!
Karolina Fornalewicz
(29.05.2017)

Z ogromną radością informujemy o sukcesie naszych uczniów klas 4 z kółka teatralnego Theater.de, którzy zdobyli I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE DAF-KENNER KOCHEN. Zadaniem uczniów było nagranie filmiku na temat wybranej potrawy z krajów niemieckojęzycznych. Nasi uczniowie zaprezentowali Tort Sachera ( Sachertorte), który został tak oceniony przez komisję w Warszawie, że nasi uczniowie zdobyli 1.miejsce!! Sukces ten jest naprawdę wielki,biorąc pod uwagę fakt, że do komisji konkursowej wpłynęło ponad 1000 filmików! Nagrodami za 1.miejsce w tym konkursie są tablety!
Gratulujemy!!

Nagrodzeni uczniowie to:

Julia Bereżnicka
Lena Golonka
Lila Niewczaszyńska
Antonina Sadowska
Szymon Leszczewicz

Specjalne podziękowania dla p.Agnieszki Bereżnickiej za pomoc od strony kulinarnej oraz dla p.Piotra Woldricha za montaż tego filmiku.

Zapraszamy do obejrzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=6G6nJfXy6hk
http://dafkenner.wszpwn.com.pl

Lucyna Dorawa - Biłanicz
(24.05.2017)

W dniach 27 i 28 maja odbyły się III zawody pływackie trójmiejskich szkół niepublicznych -

Aquastacja Cup. W rywalizacji wzięło udział 10 szkół. Po dwudniowej, emocjonującej walce

reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce łącznie zdobywając 188 punktów.

Oto nasi pływacy: A.Piontecka, L.Romulewicz, T.Cyranowski (srebro - 25m st. grzbietowy)

A.Kowalewski, H.Zieńkowicz (złoto - 25m st. grzbietowy), Z.Dębicka, A.Karwowska, Sz.Stasiak,

A.Zawadzki, A.Kampa, O.Zachulska, I.Popiołek, A.Buszan, A.Wykrzykowski (złoto - 25m st.

grzbietowy), N.Stasiak (srebro - 25metrów grzbiet), A.Sadowska (brąz - 25m st. grzbietowy),

Z.Rudziks, B.Dworakowski (złoto - 25m grzbietowy), J.Konefał, B.Podumis, M.Jagniewska (srebro

- 25m grzbietowy), I.Biegalska (brąz - 25m st. grzbietowy, srebro - 25m st. dowolny), M.Bator,

J.Zieńkowicz (złoto - 25m grzbietowy, złoto - 25m st.dowolny), M.Kowalewski, M.Kaus,

W.Maciejewska (srebro - 25m grzbietowy), P.Skorwider (brąz - 25m grzbietowy), A.Wasiewicz,

J.Kaźmierczak, K.Manowiecki (złoto - 25m st. dowolny), M.Radzikowski, M.Ośka, A.Ciecierska,

M.Karwowska, E.Korniluk-Felskowski, M.Schneider, M.Karwik

 

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Agnieszka Kleban, Tomasz Kseniak
(23.05.2017)

Julia Hintz - I.miejsce w wojewódzwie (19. w kraju) - nagroda rzeczowa
Krzysztof Karwik - I.miejsce w wojewódzwie (32. w kraju) - nagroda rzeczowa

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie:
Wiktoria Popiołek (kl.6b)
Martyna Kozikowska (kl.6b)

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie:
Antonina Sadowska kl.4a
Katja Zimny kl.5b
Maksymilian Urbaniak kl.5a
Maja Ośka kl.6b
Magdalena Karwowska kl.6b

Wszystkim gratulujemy sukcesu!

Lucyna Dorawa - Biłanicz
(19.05.2017)

Natalia Monkiewicz - Kl. 2a Wyróżnienie
Hanna Karwik - Kl. 2a Wyróżnienie

Julia Banacka - Kl. 3c Bardzo Dobry wynik
Natalia Stasiak - Kl. 3c Wyróżnienie
Milena Wolska - Kl. 3a Wyróżnienie
Jeremi Konefał - Kl. 3c Wyróżnienie
Mateusz Ruciński - Kl. 3c Wyróżnienie
Leopold Wójcikiewicz - Kl. 3b Wyróżnienie

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy

B. Boszko, A. Ciecholewska, A Kuczyńska, A. Pawłowska
(18.05.2017)