Mistrzostwa Sopotu w mini piłce nożnej to ostatnie zawody z gier zespołowych w tym roku
szkolnym. W zakończonych turniejach na podium stanęły nasze drużyny. Dziewczęta zajęły drugie,
a chłopcy trzecie miejsce.
Dziewczęta: Gal Yuli, Łoś Anna, Maciejewska Wiktoria, Rudziks Zuzanna, Wasiewicz Aleksandra,
Wawrzkiewicz Inka
Chłopcy: Janiak Aleksander, Kaźmierczak Jakub, Krygier Karol, Łoś Feliks, Maciejewski Jordan,
Szulc Marcin, Szydłowski Jakub, Tabeau Piotr, Wykrzykowski Antoni, Zieńkowicz Jan
Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Michał Wach
(20.05.2018)

Boisko przy ul. 23 Marca w Sopocie okazało się szczęśliwe dla naszych uczniów startujących w
Mistrzostwach Sopotu w drużynowych biegach przełajowych. Z zawodów wrócili oni z kompletem
zwycięstw w klasyfikacji punktowej. Indywidualnie natomiast, aż 3 z 4 biegów zakończyły się
III miejsce – Paweł Karaszewski w kat. 2005-2006
Dziewczęta: Banacka Julia, Sadowska Maja, Sadowska Antonina, Stasiak Natalia, Wawrzkiewicz Inka,
Węgrzyńska Natalia,Łoś Anna, Bator Martyna, Jagniewska Maja, Kamińska Wiktoria, Mikołajczyk Amelia,
Hintz Julia
Chłopcy: Dworakowski Błażej, Łoś Feliks, Maciejewski Jordan, Przedlacki Wiktor, Wykrzykowski Antoni,
Karaszewski Paweł, Kowalewski Maksym, Krygier Karol, Leszczewicz Szymon, Zieńkowicz Jan,
Kaźmierczak Jakub

Michał Wach

Dziś było bardzo ciepło po raz pierwszy w tym roku. Klasy czwarte na dwugodzinnej wycieczce biegowej podczas lekcji wf pokonały ponad 6 km biegiem i aktywnym marszem(jak mówiły dziewczynki idąc na końcu grupy). Nie obyo się bez upadków, zatopień butów w kałużach i błotach. Poślizgaliśmy się nawet po śniegu na Łysej Górze.

Klasy 4 na w fs

Zapraszam do galerii zdjęć

Michał Wach
Tomasz Kseniak
(04.04.2018)

na stronęW dniach 18-19 stycznia, odbywały się Mistrzostwa Sopotu w mini piłce ręcznej. Kolejny raz o
tytuł mistrzowski walczyły nasze reprezentacje. Zwycięsko z rywalizacji wyszli nasi chłopcy,
którzy nie zaznali goryczy porażki, natomiast dziewczęta stanęły na drugim stopniu podium.

Dziewczęta: Zuzia Głombiowska, Wiktoria Maciejewska, Ola Wasiewicz, Martyna Bator, Maja
Jagniewska, Zuzia Rudziks, Yuli Gal, Natalia Stasiak.

Chłopcy: Piotr Tabeau, Antek Chojnowski, Karol Krygier, Maciej Bukowski, Mateusz Kaus, Aleks
Janiak, Paweł Karaszewski, Jakub Kaźmierczak, Kornel Manowiecki, Krzysztof Wdowiak.

Michał Wach
(11.02.2018)

Rok 2017 w rywalizacji międzyszkolnej zakończyliśmy zmaganiami młodszych uczniów naszej
szkoły. Dzieci z rocznika 2007/2008 wystąpiły w Mistrzostwach Sopotu w dwa ognie
usportowione. Po niezwykle emocjonujących meczach i dramatycznych końcówkach spotkań,
nasze reprezentacje wróciły do szkoły z pucharami za pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt oraz
trzecie wśród chłopców.

Dziewczęta: Gal Yuli, Kamińska Zofia, Rudziks Zuzanna, Sadowska Maja, Sadowska Tosia, Siwy
Alicja, Stasiak Natalia, Wawrzkiewicz Inka, Węgrzyńska Natalia

Chłopcy: Dworakowski Błażej, Gonera Mateusz, Konefał Jeremi, Lichoński Paweł, Maciejewski
Jordan, Przedlacki Wiktor, Szydłowski Jakub, Wykrzykowski Antoni, Zając Szymon

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Michał Wach
(16.01.2018)

W dniu 28.11.2017 odbyły się Mistrzostwa Sopotu w mini siatkówce. Tytuł mistrzowski
wywalczyła drużyna chłopców, natomiast dziewczęta stanęły na najniższym stopniu podium.

Mini siatkówka

Dziewczęta: Palikowska Olga, Wasiewicz Ola, Zimny Katja, Maciejewska Wiktoria, Hintz Julia,
Rudziks Zuzanna, Bator Martyna, Bukowska Wiktoria

Chłopcy: Kaźmierczak Jakub, Wdowiak Krzysztof, Manowiecki Kornel, Karaszewski Paweł,
Krygier Karol, Bukowski Maciej, Kisielewski Tomasz, Szulc Marcin, Szuszkiewicz Maciej, Tabeau